Zgłosuj na książki roku 2017

Zawartość mediów masowych: od kultury popularnej przez studia genderowe do języka komunikowania

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nauka o Komunikowaniu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Adam Marszałek
978-83-7611-628-0
popularnonaukowa
Dorry_2000

Niniejszy tom charakteryzuje niejednorodny dobór tematów. Poszczególne artykuły różni nie tylko tematyka, ale także metodologia, co pozwala zaprezentować heterogeniczne spojrzenie na środki masowego przekazu i przypuszczalnie przyczyni się do zwiększenia kręgu potencjalnych czytelników.

źródło opisu: Wydawnictwo Adam Marszałek, 2010

źródło okładki: http://www.marszalek.com.pl/sklep/produkt/2785/zaw...»