Zbyt miła

Tłumaczenie: Elżbieta Zubrzycka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne dla Dzieci". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Too Nice
83-60083-38-X
jagarkar

Wszystkie dzieci chcą być lubiane i mieć wielu przyjaciół. Niektóre myślą, że muszą w związku z tym ustępować i nie wolno im mówić "nie". Boją się, że stając w obronie siebie i swoich potrzeb utracą koleżanki i kolegów. Boją się, że dzieci przestaną je lubić. Bohaterka książki, Ania, stara się być miła dla wszystkich i natychmiast popada w kłopoty. Jak jej pomóc?

źródło opisu: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, 2005

źródło okładki: http://www.gwp.pl/1526,zbyt-mila.html

Przeczytana: 17 maja 2016

Tą książkę mogę odnieść do własnych doświadczeń. Dla dorosłych i dzieci. Uczy jak być asertywnym i dbać o siebie :) POLECAM przez duuuuże P!!!

Książka podejmuję bardzo ważny temat jakim jest bycie asertywnym. Ciekawie napisana. Warto znać i do niej wracać.

Bycie asertywnym ułatwia życie.

Dla chłopców i dziewczynek 6-100 lat

Lenkaite | 2013-02-12
Przeczytana: sierpień 2012

Pomocna dla rodziców nieśmiałej i niezdecydowanej dziewczynki:) książka podpowiada, że trzeba znaleźć złoty środek między szacunkiem dla siebie i swoich potrzeb a uprzejmością w stosunku do innych ludzi.

livrer | 2017-06-12
Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci
Moninek | 2014-07-02
Lala | 2014-06-06
    Bajki z sensem
    Elżbieta Zubrzycka, Marcie Aboff, Marjorie White Pellegrino, Catherine DePino,...