Czekając na bociana

Wydawnictwo: Księży Młyn Dom Wydawniczy
literatura piękna
elima

Czekając na bociana to książka o dojrzewaniu do adopcji i o drodze, jaką pokonała Autorka wraz z mężem, zanim zostali rodzicami. W tej historii ważne są polskie realia, jakże odmienne od tych kreowanych w amerykańskich filmach. Autorka niezwykle przejmująco opisuje własne przeżycia, zmaganie ze sobą, pokonywanie kolejnych trudności. Zwierza się Czytelnikowi z intymnych emocji. Ich tłem są praca, dom, znajomi i przyjaciele. To opowieść zwykłej dziewczyny walczącej o szczęście bycia matką.

Bezpłodność dotyka coraz więcej par. Jeśli nie nas bezpośrednio, to kogoś w najbliższym otoczeniu. Jak sobie z tym poradzić? Jak się zachować? To bardzo delikatna sprawa. Może będzie Ci łatwiej, jeśli poznasz moje doświadczenia?
Przeczytaj tę książkę, a zobaczysz, jak wiele wniesie ona do Twojego życia, jak pozwoli Ci spojrzeć na siebie z innej perspektywy. Może dzięki niej nauczysz się walczyć o własne marzenia? Tego właśnie Wszystkim życzę.
Agnieszka Kowalska

źródło opisu: Księży Młyn Dom Wydawniczy, 2012

źródło okładki: http://www.ksiezy-mlyn.com.pl/oferta.php?groupid=10&idk=138

agasala | 2018-10-13
Przeczytana: październik 2018

Historia może i wzruszająca, zdecydowanie brakuje książek w tej tematyce na rynku polskim, ale... Napisana jest nieskładnie, wręcz...infantylnie. Jakby ją pisało dziecko. Zdecydowanie nie jest to arcydzieło sztuki literackiej. Właściwie nie wiem, dlaczego ktokolwiek zdecydował się to wydać.