Letnisko. Subiektywny przewodnik po linii otwockiej

Okładka książki Letnisko. Subiektywny przewodnik po linii otwockiej
Agnieszka Kowalska Wydawnictwo: Dom Spotkań z Historią turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
Letnisko. Subiektywny przewodnik po linii otwockiej.
Dom Spotkań z Historią
2021-06-19
2021-06-19
Warszawa Wawer subiektywny przewodnik mikrowyprawy świdermajer

Okładka książki Zrób to w Warszawie! Łukasz Kamiński (dziennikarz), Agnieszka Kowalska
Ocena 7,3
Zrób to w Wars... Łukasz Kamiński (dz...
Okładka książki Hej, Szprotka! Ola Jasionowska, Agnieszka Kowalska
Ocena 6,8
Hej, Szprotka! Ola Jasionowska, Ag...

Na półkach: , , , ,

Jeśli lubicie odkrywanie nieoczywistych perełek architektury, ten przewodnik jest dla Was. Jeśli gustujecie w szwendactwie po pięknych okolicznościach przyrody, też się tu odnajdziecie. Jeśli preferujecie aktywny wypoczynek, są i takie propozycje.
A jeśli doceniacie przemyślane wzornictwo to wiedzcie, że w końcu dostaniecie do ręki książkę, która bez problemu otwiera się do pełnych 180 stopni.

Dodaj cytat z książki Letnisko. Subiektywny przewodnik po linii otwockiej