Hej, Szprotka!

Wydawnictwo: Wytwórnia
Abdita

Żałuję, że dopiero teraz adoptowałam psa, że nie zrobiłam tego wcześniej. A przede wszystkim, że nie miałam go w dzieciństwie. Dzieci i psy łączy wyjątkowa więź. Chcę Wam przedstawić Szprotkę i przekonać, że warto przygarniać takie psiaki po przejściach. Bo są wyjątkowymi kompanami. Złotówkę ze sprzedaży każdego egzemplarza książki przeznaczymy dla fundacji Ratujemy Kundelki, która robi super robotę. A Wy pamiętajcie: nie kupujcie, adoptujcie!

Agnieszka Kowalska

Szprotka – adoptowana suczka Agnieszki, kundelka, lat około 15. Nie wiemy dokładnie w jakim jest wieku, bo ktoś ją wyrzucił pod Warszawą i jest z Agnieszką dopiero od dwóch lat. Ale już podbiła serca wszystkich, zwłaszcza dzieci. Książka opowiada o historii przyjaźni Agnieszki i Szprotki, o ich wspólnych przygodach.

źródło opisu: http://wytwornia.com/index.php/s/karta/id/80/ksiazki/hej-szprotka.htm

źródło okładki: http://wytwornia.com/index.php/s/karta/id/80/ksiazki/hej-szprotka.htm

Annette_Cinnamon | 2018-03-15
Na półkach: Dzieckowe, 2018, Przeczytane, BRacz