Głos przyrody. T. 2, Jesień - zima.

pory roku, jesień, zima, poradnik
flora i fauna
gargulec_lc

Głos przyrody.Jesień- Zima to pasjonująca encyklopedia dla dzieci w wieku szkolnym. Przebogaty materiał przyrodniczy przekazany jest przez Marię Kownacką – autorkę Plastusiowego pamiętnika – językiem literackim, który wciągnie każde dziecko jak powieść. Szerokie opracowanie graficzne pozwoli dziecku rozeznać się w najbardziej znanych i nieznanych tajemnicach rodzącej się wiosny. Ta jedyna w...

Ta jedyna w swoim rodzaju publikacja edukacyjna opatrzona jest setkami kolorowych ilustracji i zdjęć. Na jej atrakcyjność składają się, dodatkowo wplecione w podstawowy wykład, dziesiątki opowiadań, zagadek, konkursów związanych z cyklami przyrody, a także wiele wskazówek praktycznych dla młodego przyrodnika.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Aleksandra | 2015-06-29
Przeczytana: 1965 rok

Moja pierwsza encyklopedia przyrody. Uwielbiałam tę książkę czytać i rozwiązywać zagadki jakie były tam zamieszczone. Ulubiona książka mojego dzieciństwa.