69 miejsc na seks

69 citaz de sexo exprés
seks, erotyka
poradniki
Anita

Sześćdziesiąt dziewięć seks randek opisanych w książce to fantazje seksualne poddające kochankom pomysły na uprawianie seksu w ciągu pięciu minut, wnosząc tym samym różnorodność i rozrywkę do intymnych stosunków. Nie ma tu żadnych ograniczeń, omawiamy sytuacje równie szybkie, co ekscytujące swoją pikanterią i natychmiastowością. Począwszy od uprawiania seksu w miejscach publicznych, po ukradkowe stosunki w ryzykownych pozycjach i ograniczonej przestrzeni.

Te krótkie, ale namiętne erotyczne relacje opisują sytuacje i scenariusze charakteryzujące się szybkością od uprawiania miłości w windzie, w sklepowej przebieralni, w samochodzie, w toaletach, aż po uprawianie seksu w uczęszczanych miejscach .

Oczywiście, ekspresowy seks, choć charakteryzuje się pośpiechem i pilnością, nie zabrania w żaden sposób wszelkich urozmaiceń, jak trójkątów, wymiany partnerów, podglądania, pettingu, seksu oralnego czy analnego.

źródło opisu: http://ksiegarnia.bellona.pl/index.php?c=boo&bid=5503

źródło okładki: http://ksiegarnia.bellona.pl/index.php?c=boo&bid=5503

TheSzopen L | 2014-12-13
Przeczytana: 13 grudnia 2014

Ciekawy przerywnik dla tych, którzy żyją w związku jak i tych, co szukają wrażeń.

julsonka | 2015-09-12
książkoholiczka | 2013-04-08