Sex, magia i uwodziciele

Wydawnictwo: Sensus
seks, erotyka
poradniki

Muszę Cię ostrzec! Jeśli przeczytasz tę książkę, posiądziesz moc wpływania na umysły kobiet, poznasz strony życia, o których istnieniu dotąd nie miałeś pojęcia, a jeśli przytrafi Ci się to, co mnie&…, nic już nigdy nie będzie takie samo! UWAGA! Tylko dla dorosłych facetów! zawiera ostre treści i nieprzyzwoite metody. Sex. Sex. Sex. Szowinistycznie. Sprośnie. Skutecznie. To nie jest książka dla...

Szowinistycznie. Sprośnie. Skutecznie.
To nie jest książka dla maminsynków. Ani dla łajz, które przez całe lata chcą jedynie lizać cukierki przez papierek. Rozejrzyj się wokół - widzisz te wszystkie ponętne kobiety? Czy chciałbyś kłaść do łóżka niewinne blondyneczki, namiętne brunetki i ogniste rude szybciej i na dłużej niż epidemia grypy? I tak samo jak wirus nie do opanowania, rozgrzewać je, sprawiać, by się pociły i traciły oddech? Zapomnij o bajkach, w których królewnę dostaje rycerz z sercem na dłoni. Dłonie, owszem, przydadzą Ci się już wkrótce, ale pamiętaj też o rączym rumaku.
Najpewniejszą sferą erogenną kobiety jest jej ucho. Używając tajemnych schematów, wedrzyj się tamtędy do świata jej najdzikszych fantazji. Wystarczy, że będziesz wiedział, co, jak i kiedy powiedzieć, by szeroko otwarły się przed Tobą wrota przyjemności. Przestań myśleć tylko o łóżku! Wyobraź sobie lepiej olbrzymi stół, suto zastawiony potrawami z ponętnych nóżek, młodych piersi, smakowitych szyneczek. Aż ślinka cieknie… robi się wilgotno i lepko. Kobiety od wieków używają swoich sztuczek, by owinąć mężczyzn wokół swojego najmniejszego paluszka. Teraz wreszcie niech one wiją się wokół Twojego NAJWIĘKSZEGO.
Ta książka to nie tylko niezawodny i wyczerpujący podręcznik podrywu. To nie tylko kwintesencja szczegółowo przetestowanej przez autora wiedzy, zgromadzonej od największych, światowych mistrzów tematu To również szokująca historia, pełna emocji, wzlotów i upadków, która wydarzyła się naprawdę.
Przestaniesz obawiać się dziewczyn, zaczniesz czuć się z nimi pewnie i sprawisz, że będą przebywały w Twoim towarzystwie z prawdziwą rozkoszą. Często wielokrotną. Co najważniejsze, te metody działają ZAWSZE i NA KAŻDĄ. Jedna rada na początek - nie wchodź na moje terytorium łowieckie, bo pokonam Cię doświadczeniem! Przyjmujesz wyzwanie?
To nie klucz do damskich sypialni. To istny taran!
Kiedyś moim niedościgłym celem było zdobywać takie kobiety o których inni tylko marzą. To okazało się dość proste. Teraz zgłębiam bardziej skomplikowaną wiedzę - jak nie nadużywać tych możliwości.
(Autor)

źródło opisu: Wydawnictwo Sensus, 2008

Krzysiek | 2014-08-04
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 18 lipca 2014

Hmm... jakos na wakacje wpadła mi w dloni w wersji papierowej... i na plazy w dwa - trzy dni przeczytałem... nie wiem sam jak ją ocenić, przeczytałem z ciekawości.. Boję się, że na niektóre kobneity moze to naprawde działac, bo jest tam sporo technik manipulacyjnych. Co kto lubi. Dla mnie szału nie ma :)

Radek | 2013-06-05
Na półkach: Przeczytane, Kindle
Przeczytana: 11 maja 2013

Pamiętacie "Grę" Neila Straussa? Od czasu kiedy wchłonąłem ją pewnej niedzieli, zastanawiałem się kiedy pojawi się polska wersja. Książka Piotra w pełni na tę nazwę zasługuje. Podobna konstrukcja, podobna historia, inne podejście.

Na pewno warsztat literacki Piotra ustępuje Neilowemu, więc dramaturgia akcji trochę kuleje, natomiast - w przeciwieństwie do "The Game" - mamy tu praktycznie manual do uwodzenia. Gotowe techniki, patterny, wszystko wyłożone na tacy. Nie zdziwiłbym się, gdyby niektórzy uczyli się kawałków z tej książki na pamięć. Ciekawe, że przez to książkę czytało się gorzej i wydawała się bardziej nudna.

Piotr trochę ułatwił sobie robotę, kopipaszcząc stronę nls.pl oraz któreś z forów o uwodzeniu, co dało mu trochę dodatkowej objętości. No i oczywiście standardowe zakończenie, że uwodzicielom nie chodzi o zakładanie haremu, ale o jeden w pełni satysfakcjonujący związek.

Dla mnie w książce bardzo ciekawe było przemyślenie o czymś co nazywam "totalitarną monogamią",...

Sumek | 2016-03-23
dominxtc | 2015-12-27