Palomino

Palomino
miłość, przyjaźń, wypadek, praca
Dorota_1988

Inne wydania

Samantha Taylor ma przystojnego męża, elegancki dom, wysokie stanowisko w nowojorskiej agencji reklamowej. Kiedy mąż odchodzi do innej, jej świat wali się w gruzy. Załamana Samantha wyjeżdża do Kalifornii. Na malowniczym ranczo odkrywa uzdrawiającą siłę szczerej przyjaźni, prostych radości, ciężkiej pracy... i gorącej miłości. A kiedy tragiczny wypadek burzy jej odbudowane życie, Samantha znajduje w sobie odwagę, by znów stanąć do walki z losem...

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/ksiazka/588/palomino

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/ksiazka/588/palomino

Justyna Antoniewicz | 2015-05-20
Przeczytana: 20 maja 2015

Bardzo piękna, cudna powieść zachwycona jestem wciąga niesamowicie bardzo:)
Opowiada o Samancie Taylor ma prawie wszystko eleganckiego, przystojnego męża, własny dom i wysokie stanowisko w firmie reklamowej.
Kiedy mąż zaczyna ją zdradzać odchodzi do innej kobieta załamuje się i wyjeżdża do Kalifornii.
Na malownicze ranczo znaleźć spokój, ukojenie oraz ciszę.
Zapomnieć o wszystkim rozpocząć życie od nowa.
Pełna miłości, ciepła i pięknych koni Palomino.
Urocze krajobrazy, przecudne klimaty Kalifornijskie po prostu wspaniała książka:)

betina360 | 2017-08-19
Na półkach: Przeczytane, Steel, 2017
Przeczytana: 19 sierpnia 2017

Sam po tym jak porzucil ja maz dla innej calkowicie zmienia swoje zycie. Zmiana ta wplynie na reszte jej zycia i pokaze ze jest bardzo silna i inteligentna kobieta. Bardzo dobra i ciekawa ksiazka z pieknymi miejscami w tle. Wciaga od samego poczatku i nie daje wytchnienia na koniec ktory daje do myslenia.

Monika9027 | 2013-08-31

Piękna, wzruszająca opowieść o niezwykle silnej kobiecie, miłości i odnalezieniu swego miejsca na ziemi. Polecam:)

książek: 1901
Julka | 2011-06-02

Powieść tę przeczytałam wiele lat temu, zaraz po jej wydaniu, w czasach, gdy "połykałam" wszystko Danielle Steel zaraz po ukazaniu się w księgarniach. Z czasem jej powieści zaczęły mi się mylić, zlewać w jedno, ale "Palomino" pamiętam dobrze do dziś, może za sprawą mojej miłości do koni i innej książki, bardzo podobnej w klimacie, mianowicie "Zaklinacza koni". Polecam, bo jest to przednia lektura. A do powieści Danielle Steel chyba wkrótce powrócę, szczególnie tych z ostatnich lat, których nie czytałam.

virgo123 | 2015-12-13
Przeczytana: 04 sierpnia 2014

Bardzo wzruszająca i ciepła opowieść o tragedii i pomaganiu innym.

duszkaka | 2014-11-18

Zupełnie nie mój klimat, książka nie wciągnęła mnie.
Zresztą nie przeczytałam jej do końca.Chyba tego typu gatunek to nie moja bajka.

Paulina | 2014-04-07
Przeczytana: 07 kwietnia 2014

Książkę czyta się jednym tchem. Troszkę przewidywalna, ale z drugiej strony który romans nie jest.

pallomino | 2013-06-18
Przeczytana: 17 czerwca 2013

Zdecydowanie warta polecenia, ze względu na sposób przedstawienia bohaterów, ich poglądów i życiowych rozterek, z którymi przyszło im się zmierzyć. Początkowo byłam nastawiona sceptycznie (kupiłam ją ze względu na tytuł i okładkę), ale po kilku rozdziałach już czułam, że to jest to. Przeczytana jednym tchem i niestety bardzo żałuję, bo chciałoby się czytać i czytać bez końca. ;)

Rose92 | 2012-09-12
Przeczytana: 12 września 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

"Palomino" to powieść, której się nie zapomina. Główna bohaterka zmaga się niejednokrotnie z cierpieniem, podejmuje wiele trudnych decyzji, które odmieniają jej życie. Powieść wzrusza oraz daje zrozumienia jak ważne jest, aby przezwyciężać trudy dnia codziennego, jak żyć od nowa.

eli | 2011-08-12
Przeczytana: 11 sierpnia 2011

To kolejny przykad na to, że człowiek umie sie poskładać po przejściach i nadać swemu zyciu sens. Bo, o oto w życiu chodzi, o sens istnienia i znajdowanie siebie wsród ludzi.... .

Kobieca" ta lektura, czyli pochłania się tekst, fabułą nasiaka... .