Przygotuj psa na wystawę

Wydawnictwo: Muza
837319441X
flora i fauna

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wybiera się zwycięzców na wystawach psów?Co właściwie decyduje, że spośród dwóch psów, które na pierwszy rzut oka wydają się być jednakowo piękne, wygrywa właśnie ten pierwszy, a nie ten drugi? Bez względu na to, czy zajmujesz się na serio wystawianiem psów, czy też chcesz tylko pokazać ulubionego towarzysza swojej rodziny na lokalnej wystawie psów rasowych, warto, abyś wiedział, jak dokonuje się oceny. Chcemy Ci w tym pomóc.·Nauczysz się, jak ocenia się poszczególne elementy budowy i wyglądu psa na ponad 800 przykładach·Przeczytasz, jakie są cechy charakterystyczne, temperament i rozmiary poszczególnych ras·Każdą z opisanych ras zobaczysz na barwnej, fachowo wykonanej i reprodukowanej fotografii·Dowiesz się o różnicach, jakie występują we wzorcach poszczególnych ras w różnych organizacjach kynologicznych.

grrrond | 2015-09-02
Na półkach: Kynologia, Przeczytane