Zarys Historii Architektury

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dokumentacja budowlana". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: WSiP
83-02-05945-5
architektura
sztuka
Droobly

Podręcznik do nauki przedmiotu dokumentacja budowlana, przeznaczony dla uczniów technikum i szkoły policealnej, zawód: technik budownictwa. Podręcznik zawiera zwięzłe omówienie architektury starożytnego Egiptu, Mezopotamii, Grecji, Rzymu, średniowiecza, nowożytnej oraz współczesnej ze szczególnym uwzględnieniem materiałów, konstrukcji i form architektonicznych oraz przykładów obiektów...

Podręcznik zawiera zwięzłe omówienie architektury starożytnego Egiptu, Mezopotamii, Grecji, Rzymu, średniowiecza, nowożytnej oraz współczesnej ze szczególnym uwzględnieniem materiałów, konstrukcji i form architektonicznych oraz przykładów obiektów architektonicznych scharakteryzowanych okresów historycznych.
Publikacja będzie interesująca dla każdego, kto chce poznać historię architektury światowej.

źródło opisu: http://sklep.wsip.pl/produkty/zarys-historii-architektury-4431/

źródło okładki: http://www.antykwariatpodkarpacki.pl/index.php?cPath=28_153_165

Faktycznie tj. w tytule to jest "zarys" bardzo ogólnikowy, dlatego ocena tylko przeciętna.

anniax17 | 2017-02-04
marcelina_ch | 2015-01-21