Słownik filozofii

Wydawnictwo: Buchmann
978-83-7670-087-8
filozofia, etyka
arczer

Słownik Filozofii jest przewodnikiem po filozofii od starożytności do współczesności. Zawiera zagadnienia, koncepcje, pojęcia i terminy filozoficzne wyjaśnione w bardzo przystępny dla czytelnika sposób. Ponadto omawia najważniejsze problemy z dziedziny filozofii i zestawia poglądy różnych myślicieli. Słownik filozofii jest niezbędną pozycją dla studentów, uczniów jak również wszystkich zainteresowanych filozofią.

źródło opisu: http://www.buchmann.com.pl/go/_info/?user_id=394&lang=pl

źródło okładki: http://www.buchmann.com.pl/photo/product_info/6/f/b/1_6fbbe4f2fcbf.jpg

| 2014-06-29
Na półkach: Mam, Przeczytane

Przydało się. Może jeszcze kiedyś?

Noemi | 2012-12-22

Dość przystępnie i konkretnie napisana, typowa "wiedza w pigułce".