Nowa Ty - magazyn piękna wewnętrznego

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
8374920193
poradniki

Ta publikacja dostarczy Ci niezbędnej wiedzy i inspiracji do stania się prawdziwie piękną. Prawdziwe piękno jest odblaskiem duszy, bo czy może dobre drzewo dawać złe owoce, albo złe drzewo dobre? Poszczególne działy magazynu dostarczą Ci informacji: Boże Obietnice o tym, co Bóg uczynił dla Ciebie. Wiara na serio o różnych prawdach biblijnych, byś ufała Bogu w każdej sprawie w swoim życiu. Zapamiętaj i Zastosuj o zasadach dotyczących praktycznego zastosowania konkretnych prawd Pisma Świętego w twoim życiu. Kobiety Biblii o sylwetkach kobiet, które zadbały o swoje piękno wewnętrzne lub z niego zrezygnowały. Sekrety Piękna o ważnych zasadach pielęgnacji... duszy. Pogadajmy o różnych problemach, z którymi zmagają się młode dziewczyny i kobiety. Co myślą faceci o tym jak faceci zapatrują się na niektóre ważne dla kobiet sprawy.

Magda | 2014-05-03
Na półkach