"Czerwone Gitary" to właśnie my!

Książka jest przypisana do serii/cyklu ""Czerwone Gitary" to właśnie my!". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Polska Oficyna Wydawnicza BGW
83-7066-456-3
muzyka
Śnieżka

Część pierwsza monografii zespołu opowiedziana przez jego muzyków. Obejmuje dzieje od chwili powstania do momentu odejścia z zespołu Krzysztofa Klenczona. Zawiera także kalendarium za lata 1962–1970 i dyskografię tego okresu.
Książka opracowana przez Tadeusza Sosnowskiego.

źródło opisu: Polska Oficyna Wydawnicza BGW, 1992

Bartek | 2019-10-19
Przeczytana: 17 października 2019

Dla fanów jazda obowiązkowa - sentymentalna podróż do lat 60-tych, złotego okresu pierwszego składu (czy już "składów") Czerwonych Gitar. Ciekawy powrót do czasów, kiedy żeby wejść na scenę, trzeba było jeszcze umieć grać i śpiewać. Nawet jeśli (moim zdaniem) obraz muzyków jest nieco (także przez nich samych) uładzony, przeczytać absolutnie warto.