Sprawdź swoje IQ

Wydawnictwo: Astrum
poradniki

Klausnitzer Josef E. Wydawca:ASTRUM Format:13.0x20.0cm Oprawa:Miękka Objętość:144   Dzięki tej niewielkiej, prostej, świetnie skonstruowanej, prowadzącej czytelnika książce każdy, nawet najbardziej nieśmiały, obawiający się publicznego sprawdzenia IQ człowiek może sam ocenić swoją inteligencję, siedząc wygodnie we własnym fotelu. Bez świadków i bez stresu dojść do tego, nad czym warto, a nad czym nie trzeba, popracować. Ale to nie wszystko. Autor uzupełnił swoją publikację testem na równowagę wewnętrzną i testem pomagającym stwierdzić, czy prawidłowo wykorzystujemy daną nam inteligencję.

Monia | 2013-11-29
książek: 2085