7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Przygotuj się na zapierającą dech w piersiach podróż.
Dzięki okularom 3D na kartach tej książki zobaczysz niesamowite auta i ciężarówki w akcji.
Ciekawe zadania, do których dołączono ponad 50 naklejek, sprawią, że wspaniale spędzisz czas!
Tytuły w serii: 3D pojazdy, 3D koparki, 3D dinozaury i 3D robaki.

Dzisiaj coś co raczej spodoba się bardziej chłopom chociaż wiem, że często i dziewczynki interesują się autami... Może napiszę po prostu, że dziś książeczka dla wszystkich fanów czterech kółek :)

Co prawda pozycja ta nie jest zbyt gruba, ale w środku i tak znajdziemy mnóstwo przeróżnych samochodów - osobowe, dostawcze, ciężarowe. Do koloru, do wyboru :) Pewnie jesteście ciekawi co dokładnie się w niej znajduje? Więc do rzeczy :)

W środku znajdziemy 11 ćwiczeń z autami w roli głównej. Dziecko ma za zadanie między innymi dopasować szczegół do zdjęcia, znaleźć odpowiednią drogę, znaleźć pasujący cień, dopasować drugą połowę, doprowadzić mechanika do zepsutego samochodu, przykleić brakujące puzzle, znaleźć różnicę itp. Poza tym w środku znajduje się kilka ciekawostek na temat aut pokazanych w książeczce oraz 50 naklejek z którymi mały fan motoryzacji może zrobić co mu się tylko podoba :) Ale to jeszcze nie wszystko! Najlepsze zostawiłam na koniec... Do książki dołączone są okulary...

Na półkach