Zranione uczucia

Wydawnictwo: Harlequin
Daddyhood
marzenia, romans, sukcesy, miłość
Avadoro

Już nigdy się nie zakocham! Ileż razy wypowiadałyśmy to zdanie - zaklęcie, marząc skrycie, by nie okazało się prawdziwe? Również Sabrina i Gabe szermują na prawo i lewo obietnicami o spędzeniu reszty życia samotnie. Uznana pani naukowiec i odnoszący sukcesy ekspert od reklamy spotykają się w celach badawczych, unikając jak ognia rozmów o uczuciach. Rozsądni i inteligentni, a jednak zachowują się jak dzieci. Czy można bowiem rozwiązać jakikolwiek problem, udając, że w ogóle nie istnieje?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2001

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2001

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!