Tarot w świetle planet i gwiazd

Wydawnictwo: A vista
Lilith

Książka w sposób łatwy do zrozumienia wyjaśnia pochodzenie nieprawdopodobnej siły wróżebnej kart Tarota. Ukazuje niezwykle silne związki znaczeniowe pomiędzy ikonami tarota a planetami i układami gwiezdnymi, związki które zaskakują swoją zbieżnością. Czytelnik dowie się, dlaczego z horoskopu i kart Tarota, pomimo całkowiecie odmiennych metod uzyskuje się identyczne wróżebne informacje. Z...

Z książki można uzyskać wiedzę o zasadach wróżenia, oraz dowiedzieć się co i jak należy robić, ażeby w trakcie wróżby karty układały się adekwatnie do konkretnych sytuacji i okoliczności.

Tekst ilustrują liczne ciekawostki z historii i mitologii różnych narodów.

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: google