Astrologia

Wydawnictwo: Parragon
The Guide to Astrology
978-1-4075-7747-0
anowi-chan

ODKRYJ FASCYNUJĄCY ŚWIAT ASTROLOGII. W jaki sposób gwiazdozbiory, Słońcem Księżyc oraz planety wpływają na nasze życie? Czym charakteryzuje się każdy z dwunastu znaków zodiaku? W jaki sposób znaki zodiaku kształtują poszczególne obszary horoskopu? - Dowiedz się więcej na temat znaków Yin i Yan - Poznaj swoje mocne i słabe strony - Odkryj sprzyjającą Ci planetę oraz kraj, kamień szlachetny i...

ODKRYJ FASCYNUJĄCY ŚWIAT ASTROLOGII.
- Dowiedz się więcej na temat znaków Yin i Yan
- Poznaj swoje mocne i słabe strony
- Odkryj sprzyjającą Ci planetę oraz kraj, kamień szlachetny i kolor, które odpowiadają Twojemu znakowi zodiaku
- Sprawdź, co można odczytać z gwiazd na temat Twojego zdrowia lub kariery
- Poczytaj horoskop partnerski i przekonaj się, które znaki zodiaku do siebie pasuja

źródło opisu: wyd. Parragon, 2009

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!