Triumf Simsy

6 (10 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Forerunner - The Second Venture
Simsa, grzebacz
Meybell

Simsa jest żebrakiem, której umysł posiada starożytny dziedzictwo Prekursorów, uciekła od Grzebaczy poza planetę. Ale Włóczędzy chcieli ją wziąć do niewoli aby zbadano ją przez historyków. Więc Simsa i Zass, jej polujący zorsal, uciekli ponownie, zabierając skradzioną łódź ratunkową do nieznanego świata. Pustynia, gdzie zmiennokształtne stworzenia czaiły się pod piaskiem, gdzie Zass i Simsa...

Więc Simsa i Zass, jej polujący zorsal, uciekli ponownie, zabierając skradzioną łódź ratunkową do nieznanego świata. Pustynia, gdzie zmiennokształtne stworzenia czaiły się pod piaskiem, gdzie Zass i Simsa wykorzystali swoje umiejętności myśliwskie , psychiczne zdolności i dziwne połączenie do Jedynego Starszego w umyśle Simsy było tylko ich broniami przeżycia.
Wtedy Thom, Włóczęga, który uratował - i być może zdradził - Simsę, rozbił się na planecie. Wspólnie zrozumieli, że tajemniczy, groźny umysł i prawdopodobnie monstrualna moc ich znalazła...
I tylko Jedyny Starszy mógłby pomóc.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

betulek | 2017-02-09

Dużo lepsza niż tom pierwszy - składna, wydarzenia układają się w pewien logiczny ciąg, jest trochę akcji z dreszczykiem, a nawet odrobina romantyzmu :)

Oxygen_78 | 2016-08-12
cstefan | 2016-04-13