Senne manowce

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Perilous dreams
2008
corrum

Oto powieść o dziewczynie, której się to udało. Tamisan była fantazjotwórczynią - umiała penetrować inne światy, a wrodzony talent pozwalał jej przenosić się w nową, wyśnioną rzeczywistość. Każdy świat i każdy czas był dla niej otwarty na oścież. Czyhały tam zewsząd różne niebezpieczeństwa, ich miary nie mógłby przewidzieć nikt, kto nie bywał w innych światach. W rzeczywistości pozbawionej granic zło także okazuje się nieograniczone - wciela się we wroga, w monstrum, w lęk - ale i nagroda staje się rozkoszą bez granic.

Wspaniała wyobraźnia Andre Norton prowadzi Tamisan przez wiele światów, realnych jak jej własny świat, ku przeznaczeniu, którego nikt nie może przewidzieć...

TheMoonAdi | 2014-09-22
Przeczytana: 22 września 2014

Odrobinę zbyt zagmatwana historia jak dla kogoś, kto ceni sobie prostotę.

W połowie książki zaczyna się opowieść o innych bohaterach? Czy Oslanem jest właśnie Starrex? Jeśli ktoś wie, niech napisze na priv, bo nie ogarniam :/ W internecie też nie mogę tego znaleźć.

Charm | 2013-07-12
Przeczytana: 17 czerwca 2013

Trudny styl, a przecież już czytałem coś tej autorki i nie było tak źle. Tutaj nie mogłem przebrnąć ze strony na stronę. Ale nie poddawałem się. Na szczęście fabuła ciekawa, więc dałem radę.
Nie wątpię, że pani Norton ma swoich czytelników, którzy są fanami i tej pozycji.
Według mnie są lepsze.

annaroza | 2016-05-30