Wychowanie metodą doktora Spocka

Tłumaczenie: Ewa Rojewska-Olejarczuk
Wydawnictwo: Czytelnik
Воспитание по доктору Споку
83-0701-024-1

"Wychowanie metodą doktora Spocka" zawiera pięć opowiadań obyczajowo - psychologicznych, połączonych postacią jednego z bohaterów, inżyniera Konstantina Zorina. Głównym ich tematem sa problemy z pewnością nie nowow, lecz wciąż aktualne: rozpad więzi międzyludzkich - przede wszystkim małżeńskich i rodzinnych - pogłębiające się osamotnienie człowieka uwikłanego w codzienną rzeczywistość, niezdolnego do chwili zadumy i refleksji.

źródło opisu: Wydawnictwo Czytelnik, 1983

litpawel | 2015-07-28