Odważnie o seksie - 90 stron zakazanej wiedzy

Wydawnictwo: Złote Myśli
poradniki

- „52 błędy popełniane przez mężczyzn podczas seksu”
- „Dewiacje seksualne”
- „Miłość oralna”
- „Yes, yes, yes — czyli o kobiecym orgazmie”
- „Typy kobiecych orgazmów”
- „Jak zrobić minetkę?”
- „7 sposobów na niesamowity seks”
i wiele wiele innych....

Jest to darmowa publikacja będąca zbiorem tekstów z serwisu eioba.pl

Hekate | 2015-02-16

Odnoszę wrażenie, że czytam przemyślenia napalonego nastolatka, którego główną domeną jest chamstwo. Kto coś takiego publikuje?

apache_server | 2014-12-29
Przeczytana: 29 grudnia 2014

Treść o kobiecych orgazmach jest już medycznie nieaktualna. Całość napisana frywolnie, bardziej traktuje się tu sex jako zabawę niż akt miłosny oddanych sobie kochanków. Może jest kilka przydatnych informacji o fizjonomii ale to wszystko. Duży nacisk położono na instruktaż sexu oralnego. Opisy przypominają sceny z filmów porno. Czymś dziwnym jest pisanie, że dowodem na darzenie się głębokim uczuciem jest wciśnięcie penisa tak głęboko w gardło dziewczyny, żeby spuścić się bezpośrednio do jej żołądka. Nazywanie dziewczyny ciągutką, mistrzynią świata w obciąganiu, zaawansowaną mineciarką, lodziarką itp., godzi w jej godność. Czyni z niej zabawkę masturbacyjną. Co za hardcore'owa rada dotycząca wierności w ultralibertyńskim stylu: "Teraz, kiedy wiesz, co zrobić, żeby kobieta straciła dla Ciebie głowę, możesz zacząć udoskonalać swoje umiejętności. Zawsze lepiej jest jeszcze raz umówić się z ta samą kobietą, niż szukać następnej."
Nie ma nic o HPV, wirusie brodawczaka ludzkiego....

Adrian Stec | 2017-04-25

Serio? To nie jest ani poradnik, ani wartościowa wiedza, większość tego 'poradnika' śmiałem się z tego co autorka nawypisywała, mi to wygląda bardziej na jakiś 'Regulamin do przstrzegania dla ludzi bez mózgu' :D Nie polecam! :)

Peggy_Brown | 2014-08-06
Przeczytana: lipiec 2014

Że to niby poradnik???? Nudy, nudy, nudy...

aniesse77 | 2017-06-03
Na półkach: Przeczytane, 52/2017
Przeczytana: 01 czerwca 2017

Żenująco niski poziom lektury

Jagoda | 2013-07-19
Na półkach: Przeczytane, Książki 2013
Przeczytana: 19 lipca 2013

Odważnie o seksie??? Cóż, wydane u nas ładnych kilkanaście lat temu poradniki G. Mastertona były zdecydowanie odważniejsze.
90 stron zakazanej wiedzy??? Jeśli ta wiedza taka zakazana to dlaczego większość zawartych w tej pozycji rzeczy była dla mnie oczywista???

Emil | 2017-01-09
Przeczytana: 09 stycznia 2017