Dlaczego mężczyźni zdradzają

Why men cheat
83-85740-00-7
poradniki
Kamulka84

Ta książka jest jednym z wielkich bestsellerów amerykańskich ostatnich lat, który w krótkim czasie uzyskał wielomilionowy nakład. Z kompetencją psychologa i seksuologa, znawcy kultur obyczajowych i tzw. zwykłego życia, autor przedstawia w 19 rozdziałach skomplikowane problemy oddalania się od siebie ludzi uprzednio zakochanych, narastanie poczucia obcości, a nawet wrogości. Ukazuje te problemy w całej złożoności ludzkich odczuć, zachowań i reakcji - od standardowych po najbardziej skomplikowane, z prawdziwie dramatycznymi włącznie.

źródło opisu: Studio AWA, 1992

Magda | 2015-11-16

Książka wbrew opinii bestsellera dla mnie słaba.

Vendie | 2012-10-13

Dobra.

Sunbrighter | 2012-04-30
Przeczytana: 2004 rok

Przeczytane b. dawno temu, ale pamiętam że zrobiła na mnie ta praca takie wrażenie, że po zarekomendowaniu jej wokoło...juz do mnie nie wróciła. Ktokolwiek masz moją książke. Oddaj!:)

mariola | 2016-10-03
aanimaa | 2016-03-04