Odważnie o seksie - 90 stron zakazanej wiedzy

Okładka książki Odważnie o seksie - 90 stron zakazanej wiedzy Anna Popis-Witkowska, praca zbiorowa
Okładka książki Odważnie o seksie - 90 stron zakazanej wiedzy
Anna Popis-Witkowskapraca zbiorowa Wydawnictwo: Złote Myśli poradniki
poradniki
Złote Myśli
2008-01-01
2008-01-01

Nie wiem dlaczego ta pozycja ma tak niską opinię.
Moim zdaniem zawiera wiele ciekawych rad w szczególności jak zaspokoić swojego partnera, co robić, a czego nie stosować żeby sprawić mu przyjemność ale go nie skrzywdzić.

Nie wiem dlaczego ta pozycja ma tak niską opinię.

Żenująco niski poziom lektury

Żenująco niski poziom lektury

Serio? To nie jest ani poradnik, ani wartościowa wiedza, większość tego 'poradnika' śmiałem się z tego co autorka nawypisywała, mi to wygląda bardziej na jakiś 'Regulamin do przstrzegania dla ludzi bez mózgu' :D Nie polecam! :)

Odnoszę wrażenie, że czytam przemyślenia napalonego nastolatka, którego główną domeną jest chamstwo. Kto coś takiego publikuje?

Treść o kobiecych orgazmach jest już medycznie nieaktualna. Całość napisana frywolnie, bardziej traktuje się tu sex jako zabawę niż akt miłosny oddanych sobie kochanków. Może jest kilka przydatnych informacji o fizjonomii ale to wszystko. Duży nacisk położono na instruktaż sexu oralnego. Opisy przypominają sceny z filmów porno. Czymś dziwnym jest pisanie, że dowodem na darzenie się głębokim uczuciem jest wciśnięcie penisa tak głęboko w gardło dziewczyny, żeby spuścić się bezpośrednio do jej żołądka. Nazywanie dziewczyny ciągutką, mistrzynią świata w obciąganiu, zaawansowaną mineciarką, lodziarką itp., godzi w jej godność. Czyni z niej zabawkę masturbacyjną. Co za hardcore'owa rada dotycząca wierności w ultralibertyńskim stylu: "Teraz, kiedy wiesz, co zrobić, żeby kobieta straciła dla Ciebie głowę, możesz zacząć udoskonalać swoje umiejętności. Zawsze lepiej jest jeszcze raz umówić się z ta samą kobietą, niż szukać następnej."
Nie ma nic o HPV, wirusie brodawczaka ludzkiego. Pasożytuje między innymi w genitaliach. Poprzez sex oralny przenosi się do gardła będąc przyczyną rozprzestrzeniających się przypadków raka głowy. Rzetelność książki jest bardzo słaba.

Że to niby poradnik???? Nudy, nudy, nudy...

Że to niby poradnik???? Nudy, nudy, nudy...

Odważnie o seksie??? Cóż, wydane u nas ładnych kilkanaście lat temu poradniki G. Mastertona były zdecydowanie odważniejsze.
90 stron zakazanej wiedzy??? Jeśli ta wiedza taka zakazana to dlaczego większość zawartych w tej pozycji rzeczy była dla mnie oczywista???

• Poradniki
  • 2021 przeczytam 132 książki