7 zasad sukcesu według mistrza Chuang Yao

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
sukces
poradniki
Shetani

Każdy z nas jest indywidualnością. Powinniśmy to w sobie doceniać i starać się rozwijać nasze mocne strony, które zapewnią nam poczucie spełnienia i samorealizacji. Takie działanie doprowadzi nas do pełni szczęścia i dobrobytu. Książka składa się z 7 nauk-przypowieści, które tworzą jedną kompletną opowieść/całość opisującą zasady osiągania sukcesu. Przenosząc się w odległe Chiny możemy poznać...

Książka składa się z 7 nauk-przypowieści, które tworzą jedną kompletną opowieść/całość opisującą zasady osiągania sukcesu. Przenosząc się w odległe Chiny możemy poznać te tajemnice bezpośrednio od Mistrza Chuang Yao. Wcielając się w rolę jego ucznia, wyruszymy z nim w podróż i poprzez różne doświadczenia odkryjemy drogę do sukcesu. Dzięki determinacji bohatera przekonamy się, że warto skrupulatnie zmierzać w obranym kierunku, by osiągnąć zamierzony cel. Teraz i Ty możesz skorzystać z dorobku wiedzy gromadzonej i strzeżonej od setek lat przez chińskich Mistrzów.

Przedstawiona w książce wiedza wznieci w każdym z nas chęć do działania w zgodzie z własnym sercem. Tylko szczere pragnienie pozwoli dotrzeć tam, gdzie zmierzaliśmy. Gdy podejdziemy do realizacji naszych marzeń z pełną wiarą zdobędziemy wszystko to, na czym nam tak bardzo zależy. Cokolwiek byśmy nie robili, zawsze osiągniemy sukces.

Odkryj Mistrzowski sposób na lepsze życie.

źródło opisu: http://www.talizman.pl/7-zasad-sukcesu-wedug-mistr...(?)

źródło okładki: http://www.talizman.pl/7-zasad-sukcesu-wedug-mistr...»

Tytuł : "7 zasad sukcesu według mistrza Chuang Yao"
Autor : Maciej Stawicki
Liczba stron : 144
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

"Zostań swoim mistrzem. Stań się mistrzem w swoim życiu. Odkryj mistrzowski sposób na lepsze życie".

Sukces w swoim życiu chce osiągnąć każdy z nas. Czasami droga do niego jest trudna, z przeciwnościami i często już "na starcie" poddajemy się i rezygnujemy z naszych planów i marzeń.

"7 zasad sukcesu wg. Mistrza Chuang Yao" to mała książeczka opatrzona w środku ciekawymi ilustracjami i historyjkami bohatera, który wraz z Mistrzem Yao, podróżuje po Chinach i uczy się od niego zasad pozwalających osiągnąć mu sukces i szczęście.

Główne zasady, aby osiągnąć szczęście i sukces są opisane w jednej z przypowieści. Jeśli wierzysz w swoje szczęście i będziesz działał wytrwale, łatwiej będzie ci zrealizować swoje plany. Jednak droga do celu jest zazwyczaj bardzo indywidualna i powinniśmy mierzyć do niej własnymi możliwościami i torem.

Każdy kto lubi...

Shetani | 2013-02-10
Przeczytana: 10 lutego 2013

Każdy z nas chciałby osiągnąć w życiu jak najwięcej. Mieć wielki dom, szczęśliwą rodzinę, dobrą pracę, spełniać się w gronie rodzinnym jak i w sprawach zawodowych. Żyć nie przejmując się tym, że za chwilę może mu braknąć pieniędzy, żyć bez obawy, że za chwilę może stracić wszystko… Tak na dobrą sprawę to nic nie stoi temu na przeszkodzie. Nic, poza nami samymi, bo gdy zmienimy nasze podejście i zaczniemy działać, zmieni się także nasze otoczenie i całe życie.

Z takich oto powodów ludzie często sięgają po różnego rodzaju poradniki odnośnie sukcesu. Czytają mnóstwo książek na ten temat, mając nadzieję, że to coś zmieni i im pomoże. Ale czy samo przeczytanie kilku regułek może nam pomóc? Nie! Czy książka Macieja Stawickiego „7 zasad sukcesu według Mistrza Chuang Yao” jest takiego rodzaju poradnikiem? Powiedziałabym, że i tak i nie. A teraz wytłumaczę Wam dlaczego.

W sumie nastawiałam się na wybitny poradnik, z jasno wypunktowanymi zasadami i krótkim opisem każdej z nich. Otrzymałam...

toska1982 | 2013-03-17
Przeczytana: 17 marca 2013

Każdy z nas ma jakieś palny, marzenia, każdy chce by w życiu wiodło mu się jak najlepiej, by nic nie stawało mu na drodze. Jednak jak to jest, że jednym wszystko się udaje a innym nie? To jak nasze życie się potoczy zależy tylko od nas, ale żeby osiągnąć sukces należy nie zapomnieć o bardzo ważnych zasadach. I to właśnie o nich jest ta książeczka.

Autor w swojej książce zawarł siedem zasad, których trzeba przestrzegać by osiągnąć sukces w życiu. Zasady te zawarł w przypowieściach. Ponieważ autor od lat „studiuje filozofię Wschodu, dlatego jego opowieść rozgrywa się w dawnych Chinach”.

Wydarzenia rozpoczynają się w świątyni Białego Kwiatu, na Górze Szczęścia, gdzie po wielu trudach i wyrzeczeniach dociera nasz bohater. Pragnie on nauczyć się od Mistrza Yao, jak osiągnąć sukces w życiu, pragnie on „prawdziwej wiedzy”. I tak rozpoczyna się siedem dni, i siedem historii, które pozwalają bohaterowi i nam zrozumieć, od czego zależy sukces i jak do niego dążyć.

„Życie jest jak podróż,...

dioneja | 2013-02-17
Przeczytana: 17 lutego 2013

Chyba każdy z nas chce być szczęśliwy, osiągnąć sukces w każdym aspekcie swojego życia. Dzięki tej książce, przynajmniej teoretycznie, powinniśmy poznać zasady, według których powinniśmy osiągnąć zadowolenie z życia...

Po tej książce spodziewałam się czegoś lepszego. Wiem, że książka składa się z przypowiastek, które z racji 'gatunku' są raczej krótkie. Jak dla mnie niektóre aspekty przedstawiane w tej książce powinny być jednak rozszerzone. Druga sprawa, która mi przeszkadzała podczas czytania to język jakim została napisana. Zdania momentami napisane tak jakby to była raczej książka dla dzieci a nie poradnik. Stwierdzanie oczywistych oczywistości jest dobre przy wychowywaniu małych brzdąców a nie osobom, które jednak chciałyby coś w swoim życiu zmienić. Cały poradnik jest dla mnie zlepkiem zasad, bez ładu i składu, które możemy znaleźć w innych, bardziej interesujących pozycjach.

Faktem jest, że jednak może jakieś przesłanie ta książka niesie. Jasno wypunktowane zasady, jakimi...

GOTREK | 2014-01-14
Przeczytana: lipiec 2013

Niezbędnik każdego,kto chce ze swoim życiem coś zrobić

abu1999 | 2014-09-14
Przeczytana: 14 września 2014