Czytanie fotograficzne

Wydawnictwo: Przedsiębiorstwo Wydawnicze Harald G
The PhotoReading Whole Mind System
83-86773-45-6
poradniki

Czytanie fotograficzne to innowacyjna, najlepsza z dostępnych metod czytania. Sekret czytania fotograficznego z prędkością 25 000 słów na minutę polega na tym, że Ty posiadasz już tę zdolność. Ta książka zapozna Cię z technikami najefektywniejszego wykorzystania możliwości Twojego umysłu. Dzięki czytaniu fotograficznemu nauczysz się nie tylko szybciej czytać, ale dowiesz się, jak uczyć się kilkakrotnie szybciej niż dotychczas.

źródło opisu: http://godi.pl/czytanie-fotograficzne-2000-miekka.html

źródło okładki: skan własny

Aleksandra | 2013-01-02
Na półkach: Przeczytane, Inne
Przeczytana: 02 stycznia 2013

Nigdy wcześniej nie czytałam książek tego typu, czyli książek dotyczących szybkiego czytania, szybkiego uczenia się czy jak w tym przypadku czytania fotograficznego. Nie wiem czy wykorzystam ukazane w książce sposoby czytania i przyswajania tekstu. Te sposoby czytania wydają mi się odrobinę metafizyczne. To jak czytanie o medytowaniu czy czarowaniu.

Daniel | 2016-07-01
Przeczytana: 01 lipca 2016