Jak zostać milionerem?

How to be a millionaire?
milioner, biznes, pieniądze
rozrywka
Aniucha13

*Jak zostać milionerem? Jak? No właśnie. Zastanawiamy się każdego dnia jak zostać milionerem? Chyba nie ma osoby która by sobie takiego pytania nie zadała. Mamy marzenia, chcemy je spełniać. A jak to zrobić bez pieniędzy? Nie ma recepty na drogę do miliona, każdy z nas może być jej autorem. Wszystko w naszych rękach! *Na jaką okazję? „Jak zostać milionerem?” to tytuł idealny na prezent....

*Jak zostać milionerem?

*Na jaką okazję?

„Jak zostać milionerem?” to tytuł idealny na prezent. Piękna okładka z interesującym tytułem na pewno będzie ozdobą biblioteczki domowej.

Książka ta będzie idealna na 18 urodziny dla młodego człowieka wchodzącego w dorosłość, dla biznesmena który jest na drodze do miliona a także dla miłośnika pięknych pozycji w swej biblioteczce. Sam tytuł pobudza wyobraźnię, bo to właśnie w naszej głowie powinna narodzić się mapa prowadząca do miliona.

Dlatego nie czekaj, Twój milion na Ciebie czeka.

*Skąd taki pomysł?

Często z przyjaciółmi zastanawiamy się jak dojść do tego upragnionego miliona. Pada wiele pomysłów, dlaczego ich nie zapisać? Dlaczego ich nie uzupełniać? Dlaczego do nich nie wracać? Dajemy Państwu narzędzie, coś co pozwoli krążyć wokół myśli które bywają ulotne.

Milion jest czasami jedynym kluczem do spełnienia najodważniejszych marzeń materialnych. Dla każdego oznacza to zupełnie coś innego.

źródło opisu: http://www.jakzostacmilionerem.info/

źródło okładki: http://www.jakzostacmilionerem.info/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!