Poznać samego siebie. Poradnik, który pozwoli ci zrozumieć siebie

Wydawnictwo: Wydawnictwo Franciszkanów "Bratni Zew"
poradniki

Książka Poznać samego siebie jest poradnikiem, aby zrozumieć siebie, poradnikiem, który ma pozwolić każdemu na udzielenie sobie odpowiedzi na pytanie: Kim jestem? i odnalezienie własnej tożsamości. Takie poszukiwanie składa się z różnych etapów. Wychodzi ono z poziomu życia wewnętrznego relacji z samym sobą by przejść później w wymiar dialogu relacji z drugim człowiekiem i by w końcu stawić czoła wymiarowi religijnemu relacji z Wszystkim, z Bogiem.

książek: 2036
Bonnemort | 2013-10-06