Wykończyć bogatych!

EAT THE RICH
978-83-922896-5-4
Ekonomia
hanys

Patrick Jake O'Rourke, autor niniejszej książki, był kiedyś hipisem. Z czasem wyrósł i zaczął nie tylko stawiać pytania, ale i poszukiwać odpowiedzi. Wzorem rzeszy wielkich poprzedników bada świat, odbywając wędrówki. Pyta o rzeczy, zdawałoby się, błahe - o pieniądze, bogactwo i biedę... Banalna kwestia, dlaczego jedni są bogaci, a inni biedni, przewija sią przez całą książkę, a poczucie humoru autora i zmysł obserwacji powodują, że skrzy się ona dowcipem, a o trudnej materii przemawia w sposób przejrzysty i jasny.

źródło opisu: Wydawnictwo Wektory 2006

źródło okładki: Wydawnictwo Wektory 2006