Perfekcyjnie Dobrani. Psychologia Szczęśliwych Związków

Wydawnictwo: Sensus
9788324620210
poradniki

Odkryj tajemnice typów osobowości * Jeśli jesteś w związku &—, poznaj i zrozum swojego partnera * Jeśli jesteś singlem &—, znajdź swoją drugą połówkę * Jeśli jesteś ciekawy świata &—, dowiedz się, w co grają ludzie Koniec ze stereotypami Kiedy byłeś dzieckiem, wszystko było prostsze &—, albo się kogoś lubiło, albo się go tłukło. Dorastanie sprawiło, że kontakty z ludźmi stały się znacznie bardziej skomplikowane. Niemały szok towarzyszył odkryciu, że otaczaj

Lusia | 2013-01-30
Chaoticreader | 2016-08-20