Rób to, do czego jesteś stworzony

Okładka książki Rób to, do czego jesteś stworzony Paul D. Tieger
Okładka książki Rób to, do czego jesteś stworzony
Paul D. Tieger Wydawnictwo: Studio Emka poradniki
poradniki
Studio Emka
1999-01-01
1999-01-01

Okładka książki Pstryk. Jak zmieniać, żeby zmienić Chip Heath, Dan Heath
Pstryk. Jak zm... Chip Heath, Dan Hea...
Okładka książki Paradoks czasu John Boyd, Philip G. Zimbardo
Paradoks czasu John Boyd, Philip G...
Okładka książki Odkryj swój Żywioł Lou Aronica, Ken Robinson
Odkryj swój Ży... Lou Aronica, Ken Ro...

Konkretna, przyjemna. Z praktycznymi ćwiczeniami na koniec w celu uświadomienia sobie swojej pasji.
Pozwala odkryć swój typ osobowości z 16 możliwych według teorii Myers Briggs. Co ciekawe, naprawdę czułam jakbym czytała o sobie. Niesamowite jest to, że istnieje grupa ludzi, którzy postrzegają świat i podejmują decyzje w ten sam sposób co my (czyt. są takimi samymi poj*bami).
Można w ten sposób wiele sobie uświadomić i bliżej siebie poznać co jest bardzo pomocne w dokonaniu tej najważniejsze decyzji.
Przy każdym typie osobowości są też historie ludzi i ich ścieżce przez życie zawodowe i to co sprawia, że czują pełną satysfakcje, plus lista proponowanych zawodów.
Zdecydowanie polecam.

#525 - Rób to, do czego jesteś stworzony - Paul D. Tieger & Barbara Barron - Tieger - Wydawnictwo Studio EMKA
#85/52/2021

Książka ma 348 stron, swoją premierę miała dnia 01.01.1999 roku i jest to poradnik o poszukiwaniu pasji i sensu w życiu.

Książka skupia uwagę na relacjach międzyludzkich, oraz różnych zachowaniach, jakie przejawiają ludzie.

Uczy także jak komunikować się z poszczególnymi typami osobowości ludzkiej.

Składa się ona z trzech części:
I - Ujawnienie tajemnic typu osobowości.
II - Formuła satysfakcji zawodowej.
III - Pora na działanie.

A w nich znajduje się 25 rozdziałów.

Polecam tą książkę.

#85/52/2021

Uczy także jak komunikować...

Treściwa , konkretna i autentyczna książka o poszukiwaniu pasji, i celu w życiu!
Polecam to dzieło każdemu!!
Monte Christo

Polecam to dzieło każdemu!!
Monte Christo

Świetna, absolutnie świetna. Dla tych którzy już pracują i szukają dla siebie miejsca w pracy, i co powinni robić by dawało satysfakcję - polecam! To nie jest typowy poradnik gdzie ktoś przez cała ksiązkę powtarza te same rady tylko innymi słowami, albo odkrywa przed Tobą oczywiste oczywistości a Ty irytujesz się jak możesz tracić czas na takie bełkoty .. NIE! Ta książka to praca terapeutów, naukowców, badaczy - najpierw robisz swój test osobowości i potem dowiadujesz się o sobie co jest dla Ciebie ważne, w jakiej pracy się odnajdziesz najlepiej będąc takim jakim jesteś, a jaka praca będzie ci sprawiała trudność bo np nie lubisz występować publicznie. Wiedząc o sobie tyle i znając siebie tak, jesteś w stanie lepiej się rozumieć i wiedzieć dlaczego coś sprawia Ci frajdę a coś nie. Polecam, nawet jak nie szukamy nowej pracy, albo pierwszej pracy;) to żeby poznać siebie i zrozumieć siebie.

Książka niesamowicie otwiera oczy na relacje międzyludzkie i sposób zachowania każdego człowieka. Nigdy nie rozumiałem dlaczego ludzie twierdzą, że mam wszystko gdzieś mimo, że bardzo się angażowałem i miałem wszystko pod kontrolą. ISFP wszystko wyjaśniło. Dzięki tej książce już wiem jak formułować przekaz do poszczególnych typów osobowości. W końcu rozumiem, że jeśli ktoś nie zalewa mnie uśmiechem to nie znaczy, że ma mnie w dupie tylko po prostu jest myślącym introwertykiem, albo jednak ma mnie w dupie. Jednak nowe spojrzenie na relacje jest bardzo fascynujące ;)

Polecam, ciakawa!

Polecam, ciakawa!

Określenie swojego profilu osobowości razem z tą pozycją książkową to kaszka z mleczkiem. Autorzy wiedzą o czym piszą, a nie piszą to co wiedzą, a to bardzo cenna umiejętność.
Polecam wszystkim, którzy planują rozwój osobisty i chcą coś świadomie zmienić w swoim życiu.

Polecił mi ją trener na warsztatach z poszerzania samoświadomości. Książka napisana rzetelnie, acz miejscami potwornie nudna. Niemniej jednak zawiera pewną dozę informacji, którą można wykorzystać na swoją korzyść.

• Poradniki
  • Psychologia
  • Wymarzona praca /Kariera / Wypalenie
  • Psychologia, rozwój osobisty, motywacja
  • Biblioteczka domowa

Dodaj cytat z książki Rób to, do czego jesteś stworzony