Żeglarstwo dla bystrzaków. Wydanie II

Wydawnictwo: Helion, Septem
poradniki

Wypłyń na szerokie wody pod banderą Bystrzaka . Płynna metamorfoza ze szczura lądowego w wilka morskiego Stań za sterem, bądź żeglarzem, płyń okrętem Marzy Ci się żeglowanie ku linii horyzontua Delikatna bryza, prażące słońce, silne prądy i lazurowa toń wokóła Niestety, nie wiesz nawet, która burta jest prawa, która lewa, a przy okrzyku: Uwaga na bom! tracisz głowę dosłownie i w przenośnia Nic się nie martw! Po lekturze Żeglarstwa dla bystrzaków Twoim jedynym problemem na łódce będzie

Izka | 2014-08-30

O dziwo trudna książka jak na tę serie. Może przez wzgląd na tematykę, albo przez te techniczne sprawy, a może przez to, że nie miałam bladego pojęcia o żeglarstwie przed przeczytaniem tej książki.
Tematy poruszone pobieżnie, ale książka to dobry wstęp do tematu.

Biedronka125 | 2016-07-28
kara89 | 2011-09-28