Niewinne kłamstewka

Wydawnictwo: Novae Res
Kamila

Życie jest zaskakujące i codziennie stawia przed nami różne wyzwania. Nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć przyszłości, tego, co zdarzy się za godzinę, tydzień, za moment. Ta książka nie odstępuje od tej zasady. Trzy różne, ale stanowiące jedność przyjaciółki. Cicha, nielubiąca się wyróżniać Nina, szalona i pewna siebie Laura oraz przebojowa, niezależna Majka wkraczają w wydawałoby się...

Trzy różne, ale stanowiące jedność przyjaciółki. Cicha, nielubiąca się wyróżniać Nina, szalona i pewna siebie Laura oraz przebojowa, niezależna Majka wkraczają w wydawałoby się zwyczajne studenckie realia. Myślały, że ich jedynymi zmartwieniami będą egzaminy końcowe czy irytujący wykładowcy. Lecz jeden moment, jedno niepozorne spotkanie zmieni ich życie o 180 stopni. Nieświadomie zostaną wprowadzone w nowe, znane im jedynie z opowieści życie. A to za sprawą kilku przystojnych mężczyzn.

„Niewinne kłamstewka” pokazują wielką siłę przyjaźni, która przetrwa wszystko. Powieść, przepełniona humorem, opisuje wymyślne intrygi życia oraz miłość – piękne, ale niekiedy trudne uczucie.

źródło opisu: Wydawnictwo Novae Res, 2012

źródło okładki: www.zaczytani.pl

Ruthless_Woman | 2014-02-09
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 09 lutego 2014

"Każdy ma swoją rolę do odegrania, a życie przynajmniej naszej paczce pisze bardzo ciekawe scenariusze. Cała zabawa polega jednak na tym, że nie wiemy, co czeka nas za rogiem, na następnej kartce."
W naszym życiu ludzie pojawiają się i znikają, ale przyjaciele, prawdziwi przyjaciele zawsze będą z nami. Niestety bywa i tak, że nawet przyjaciele odchodzą..Książka jako tako mi przypadła do gustu, nie miała w sobie nic nadzwyczajnego. Ten wątek z gwiazdorami był trochę naciągany według mnie. W sumie nie wiem dlaczego sięgnęłam po tę książke, może przez okładkę.
Ale no cóż, żeby jakaś książka była dobra, to dla porównania musi być i zła :)

La_Loquita | 2013-08-09

Strasznie się gubiłam w narracji, któr jest pierwszoosobowa a narrator zmienia się w każdym rozdziale a czasami nawet i częściej... Jeśli się to rozgryzie, to historia jest bardzo ciekawa.

dorotai | 2013-01-02
Na półkach: Przeczytane, Wymienione

Czytając "Niewinne kłamstewka" miałam wrażenie , że pani Gajda zasięgnęła pomysł na książkę po przeczytaniu blogu Niny Reichter podobieństwa rzucają się w oczy ale jakość nie ta, daleko jej do "Ostatniej spowiedzi":(
Jest gwiazdor , dwóch młodych, bogatych i sławnych biznesmenów z Niemiec
i zwykłe, proste studentki WAT z Warszawy, które nie śledzą na bieżąco pudelka.pl ponieważ nie rozpoznają w naszych bohaterach sławnych celebrytów. Wielka miłość przeplatana małymi kłamstwami. Książka na kolana nie powala.

matra2710 | 2013-02-10
Przeczytana: 09 lutego 2013

Jak pisałam w poprzedniej recenzji, w mojej bibliotece nie ma bardzo popularnych książek, ale zdarzają się perełki, takie jak "Niewinne kłamstewka". Powieść, tak jak i autorka jest mało popularna. A szkoda bo pani Gajda pisze na prawdę dobrze. Książkę czyta się przyjemnie i szybko. Jest napisana lekkim i młodzieżowym stylem. Dawno nie czytałam tak banalnej powieści. Po lekturze "Okularnicy", która była dość trudna i dołująca, "Niewinne kłamstewka" są przyjemną odskocznią. Książka jest trochę przesłodzona, ale pomimo tego jest bardzo fajna.

Która dziewczyna nie chciałaby spotkać swojego księcia z bajki? Najlepiej jakby był mądry, zabawny, miły, uczynny, przystojny... Każda z nas może wymienić wiele cech idealnego faceta. I fajnie by było go poznać na wakacjach, taki wieczny wakacyjny romans. Tak też Nina i Laura poznały swoich chłopaków. Spotkali się przypadkiem, żadne z nich nie przypuszczało, że będzie z tego coś więcej. A chłopaki mają swoje tajemnice, czy zagrożą one ich...

Rose | 2013-03-25
Przeczytana: 20 lutego 2013

Nie koniecznie w moim guście. Kupując ją myślałam, że będzie zwyklejsza, a tu trochę naciągane i odległe te sytuacje. Styl autorki prosty i łatwy w odbiorze, jednak tematyka nie moja.

majeczka | 2017-03-23
emma1993 | 2016-03-29