Zmienił mnie pocałunek

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia

Przed przeprowadzką do Stanów Josephine była całkiem zwyczajną nastolatką. W nowej szkole zaprzyjaźnia się z grupką popularnych dziewczyn, a Jake Matthews, najprzystojniejszy chłopak, nagle zwraca na nią uwagę. Ale kiedy wybiera ją na swoją partnerkę do gry Siedem Minut w Niebie, nie jest to ani w połowie tak cudowne, jak Josephine sobie wyobrażała! Musi dokonać wyboru: czy pocałować Jake a i zdobyć popularność, czy też odepchnąć go i zaryzykować utratę nowych przyjacióła W tym momencie Josephine dzieli się na dwie osoby. W jednej chwili jest Josie Gwiazdą &&ndash, dziewczyną Jake a należącą do towarzyskiej elity. W drugiej &&ndash, Jo Kujonką &&ndash, pogardzaną przez Gwiazdy, samotną i zwyczajną. Czy te dwie połówki kiedykolwiek się spotkająa

Gaiphage | 2010-08-06
Przeczytana: 06 sierpnia 2010

lekka, pusta opowiesc, o dziewczynie ktora jest Josie gwiazda (chce byc popularna!! ) i Jo kujonce. Na koncu wszystko konczy sie tak samo ale przez cala ksiazke czytamy o jej zycie tu i tu. nie polecam

ktosiek | 2015-07-10

Jeśli chodzi o tą książkę, to ciężko mi napisać opinie. Miałam 12 lat kiedy ją przeczytałam wtedy byłam nią zachwycona. Teraz natomiast przeczytałam już kilka lepszych książek. Jednak muszę przyznać, że jest napisana w bardzo ciekawy sposób. Lekka, ciekawa, moim zdaniem idealna dla nastolatek, tylko takich do 15 roku życia. Nie sądzę, że jest beznadziejna co przeczytałam w innych opiniach, może nie zbyt porywająca ale dobrze się kończy i nie jest nudna. Więc zachęcam do przeczytanie wszystkie nastolatki. :)

Biedronka | 2013-03-16

Tak naprawdę dla nikogo. Dla dorosłych- na pewno nie. Dla młodzieży- zbyt banalna historia, wątpię, by się spodobała czytelnikowi o choćby minimalnych wymaganiach. Dla dzieci- wszystko ok, z wyjątkiem scen obmacywanych. Bardzo naiwna bajeczka, a szkoda, bo pomysł na dwie alternatywne historie ciekawy. Miało być tak pięknie, a wyszło jak zwykle.

Martyna Urbaniak | 2012-11-10

Nie. Niemalże same zdania pojedyncze, książka niby dla dzieci (no dobrze, MŁODZIEŻY) ale przeplata się tu pseudowątek o obmacywaniu a mądra bohatereczka kojarzy bananowy split z prezerwatywami. Dla pseudodojrzałych i niewymagających. To tak jakby czytać dwie książki równocześnie - jedna gorsza od drugiej - mające ten sam początek i te same kilka ostatnich zdań. Nie polecam, nie polecam, nie polecam!

Kinga | 2013-02-06
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2013
Przeczytana: 04 lutego 2013

Bardzo często dodaję różne ksiązki do ulubionych i nie jestem zbytnio surową czytelniczką. Ale ta książka mnie totalnie zachwyciła i nie mam co do niej żadnych uwag!

anijaf | 2014-09-30
Przeczytana: 30 września 2014

Moim zdaniem to arcydzieło.
Może nie podobało mi się parę rzeczy w fabule ale sposób pisania - genialny. A poza tym BARDZO wciągająca. ;) Przez to że tytuł taki, iż wstydziłam się wypożyczyć z biblioteki szkolnej, a w miejskiej nie było, po prostu musiałam chodzić do szkoły aby ją czytać na przerwach. :) A, że jestem chorowita i przez to co roku mam prawie nieklasyfikowanie (z powodu małej ilości obecności) to ciekawość co dalej będzie pomagała mi szybciej zdrowieć. :) A poza tym, też obracałam się w różnych towarzystwach szukając siebie więc fabuła minus chłopaki jest świetna ;) Sposób pisana jest rewelacyjny ponieważ to pierwsza książka w której są dwie "czasoprzestrzenie" którą czytałam ;)Książka ma prosty i łatwy przekaz ponieważ pokazuje, iż nie da się zmienić siebie. I tak na jedno wyjdzie ;) Poza tym jest napisana przystępnym językiem i ma wątki komiczne ;)
Serdecznie polecam wszystkim :D
Ale ostrzegam - WCIĄGA :)

| 2011-12-26

Co za... kupa. Niemalże same zdania pojedyncze, książka niby dla dzieci ale przeplata się tu pseudowątek o obmacywaniu a mądra bohatereczka kojarzy bananowy split z prezerwatywami. Dla pseudodojrzałych i niewymagających. To tak jakby czytać dwie książki równocześnie - jedna gorsza od drugiej - mające ten sam początek i te same kilka ostatnich zdań. Nie polecam, nie polecam, nie polecam!

Kasiasss | 2015-10-29

Książka na pewno dla nastolatek do max. 14 lat. Bo wtedy wydaje się taka fajna itp. a potem już przestaje ;) Można uznać, że bohaterka miała rozdwojenie jaźni, bo książka jest pisana z 2 punktów widzenia - szkolnej gwiazdy i kujonki.

Solarix | 2011-02-10
Na półkach: Teraz czytam, Ulubione

Ciekawa książka
opowiada o dziewczynie która
się rozdwoiła ^^

Piękną i Popularną Josie oraz

Nielubiącą siebie kujonke Jo

Zrecenzowana | 2012-01-20

To tylko lekka, pusta opowieść. I to jest książka dla dzieci?!