Egzekutor

Ridero
romans fantasy młodzieżowa
literatura młodzieżowa
romans fantasy młodzieżowa

Świetna książka szkoda, że nie ma dalszej części. Pomimo tego, że o tych żywiołach piszę się tyle, że chce się rzygać, to mimo to mnie ta książka zaskoczyła. Przepięknie opisano w niej charakter jednego z głównych bohaterów. Dorian jest facetem stąpającym twardo po ziemi, wie czego chce, wie co robić by ludzie za nim podążyli i go słuchali, jest twardy, cyniczny, ale mimo...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Egzekutor