hipznoza
zdrowie, medycyna
Czarny Kapturek

Hipnoza jest jedną z najciekawszych metod relaksu i terapii. Dzięki wprowadzeniu pacjenta w stan hipnozy, można wzmocnić w nim wszystkie siły, które pomagają zdrowo żyć, łatwo kontaktować się z ludźmi i bez strachu uczyć się nowych rzeczy. Odpowiednio zastosowane afirmacje hipnotyczne wyzwalają optymizm, pogodne spojrzenie na przyszłość, ułatwiają osiągnięcie celów życiowych. Nie ma takiej drugiej metody terapeutycznej, która posiadałaby tyle odkrywczych możliwości, pozwalając uzyskać potężną moc umysłu i przy tym byłaby całkowicie bezpieczna.

Ta książka to doskonały przewodnik po hipnozie, obalający jej mity i błędne wyobrażenia. To również wspaniały poradnik przedstawiający techniki hipnozy, relacje terapeuty z pacjentem oraz praktyczne jej zastosowanie.
Książka jest rekomendowana przez Światową Akademię Nauk Duchowego Uzdrawiania i Leczenia, przez Naczelną Izbę Uzdrowicielską w Polsce oraz przez National Federation of Spiritual Healers of Poland jako bestseller z zakresu praktycznej hipnozy.

źródło opisu: Wydawnictwo Studio Astropsychologii, 2004

źródło okładki: http://www.talizman.pl/hipnoza-i-sen-p-1775.html

Stasia | 2013-09-19
Na półkach: Posiadam
Przeczytana: październik 2011

Przydatna, jednak bez rewelacji. Czysta teoria. Żadnych instrukcji. Większość książki to opisy różnych sytuacji. Ciekawie się czyta, ale nic więcej...

ordoabchao | 2016-05-07
Na półkach: Przeczytane w 2016r.
despus | 2017-04-22
Chaoticreader | 2016-11-29