Autohipnoza świadoma i nieświadoma. Skuteczna terapia twoich ograniczeń

Okładka książki Autohipnoza świadoma i nieświadoma. Skuteczna terapia twoich ograniczeń Andrzej Kaczorowski
Andrzej Kaczorowski Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2011-01-01
2011-01-01
978-83-7377-446-9
autohipnoza hipnoza ezoteryka

Książka napisana przez fachowca,polecam przeczytać przed udaniem się na hipnozę lub przed ćwiczeniem autohipnozy.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Rzadko czytam książki polskich autorów, jednak nie jestem do nich uprzedzona.Z taką tematyką zapoznaje się po raz pierwszy.

Sięgnięcie po tę książkę umożliwiła mi współpraca ze Studiem Astropsychologii. Dzięki temu zapoznałam się bardzo dokładnie z terminami używanymi na co dzień lub tymi bardziej medycznymi.
Na przykład ludzie często maja wrażenie,że to co widzą już kiedyś się wydarzyło, zwane jest Deja Vu. Dzięki tej książce mogłam się przekonać czemu to zjawisko zachodzi.
Hipnoza może pomóc nam wielu aspektach naszego życia.
Może pomóc człowiekowi, gdy nie radzi sobie z codziennością, w stanie depresji albo na przykład z panicznym lękiem przed czymś - zwanym fobią.
Pan Kaczorowski stanął na wysokości zadania tłumacząc bardzo dokładnie wszystkie terminy oraz informacje związane z hipnozą. Myślę, że podjął się trudnego zadania, ponieważ opisał trudną i kontrowersyjną tematykę.
Wiele ludzi z wrogim nastawieniem pod chodzi do hipnozy i gabinetów, w których te seanse się odbywają. Pan Andrzej po przez tą publikację chciał otworzyć ludziom oczy i pozwolić zrozumieć nam całą zawiłą tematykę. Bo niestety z nami jest także mówimy o czymś źle jeśli tego nie znamy. autor pokazał nam jak ważną rolę odgrywa poprawne współdziałanie umysłu,ducha oraz ciała.
Urozmaiceniem tekstu na pewno są historyjki różnych pacjentów zawarte są w nich droga do całkowitego wyleczenia oraz ćwiczenia, które pozwolą nam wprowadzić się w stan autohipnozy.
Do książki dołożona jest również płyta na której jest osiem nagrań pozwalających nam uspokoić się oraz zrelaksować.
Książkę polecam wszystkim osobą,które interesują się medycyną lub psychologią oraz wszystkim tym,którzy moją problem z relaksacją.

Na przykład ludzie często maja wrażenie,że to co widzą już...

• Z polecenia do kupienia ...
  • Hipnoza
  • Ezoteryka
  • Duchowość
  • Opinia na blogu (ksiazkamojprzyjaciel.blogspot.com)
  • Inne

Dodaj cytat z książki Autohipnoza świadoma i nieświadoma. Skuteczna terapia twoich ograniczeń