Jak interpretować sny

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
83-7377-172-7
sny, znaczenia snu, ezoteryka
Czarny Kapturek

Sny czasem mówią o nas więcej, niż sami o sobie wiemy. Zrozumienie języka, jakim przemawiają pozwala odnowić kontakt z tymi częściami naszego ja, od których się oddzielamy, których nie uznajemy za własne. To pozwoli nam dotrzeć do swych prawdziwych intencji kreowania życiowych sytuacji i poczynić efektywne zmiany we własnym życiu. Na przykładach marzeń sennych opisujących relacje między...

Na przykładach marzeń sennych opisujących relacje między partnerami autorka uczy sztuki interpretowania snów, podaje też sposoby niwelowania wpływu koszmarów i wykorzystania snu w procesie kreacji udanego związku.

Z tego poradnika dowiesz się, co oznaczają ludzie w Twoich snach, zwierzęta, rośliny, fazy dnia i kolory. Poznasz tajemnice snów o wodzie, ogniu, podróży samochodem, domu, seksie i znaczenie wielu innych symboli.

źródło opisu: http://www.talizman.pl/jak-interpretowa-sny-p-2483.html

źródło okładki: http://www.talizman.pl/jak-interpretowa-sny-p-2483.html

Wiedźminka | 2012-09-01
Przeczytana: 01 września 2012

Tytuł : Jak interpretować sny. Marzenia senne związków
Autor : Katarzyna Ostrowska
Wydawnictwo : Studio Astropsychologii
Liczba stron : 274
Data wydania : 2005

Sny towarzyszą ludzkości od zawsze. Już wielcy faraonowie radzili się uczonych w ich sprawach. Czasami mówią nam one o nas więcej, niż sami o sobie wiemy. Do niedawna sądzono, że treści zawarte w snach odzwierciedlają tylko wydarzenia dnia, nagromadzone w umyśle. Nie przewidując przyszłości. Jednak już nasi przodkowie miewali tzw. sny prorocze, które wiele razy dowiodły swojej prawdziwości.

W najnowszych badaniach dowiedziono, że sny ukazują nasz charakter, wewnętrzne lęki, zahamowania i tendencje, które sprawiają, że odnosimy w życiu sukcesy bądź porażki.

Sferę snu i jawy tworzymy sami. Zawarte w nich symbole, sceny, historie są czasami tak realne, że po przebudzeniu jesteśmy święcie przekonani, że uczestniczyliśmy w nich naprawdę. Autorka powyższej książki uczy nas sztuki interpretowania snów. Możemy się dowiedzieć co...