Historia mojej nieznanej choroby

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Beletrystyka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Astrum

Książka ma na celu ukazanie, czym jest choroba psychiczna i na czym polega codzienna walka z nią. Zawiera specyficzny obraz choroby, ponieważ została napisana przez osobę chorą, a nie lekarza psychiatrę. Autorka pragnie podzielić się z czytelnikiem bolesnymi doświadczeniami, bowiem chorując od 24 lat, przez 1 rok swojego życia, nieprzerwanie, dzień po dniu sama zmagała się z ciężką i nieznaną jej chorobą psychiczną. Nie znajdując nigdzie zrozumienia, nie poddała się i podjęła się leczenia na własną rękę. Dzisiaj, kiedy sama się wyleczyła wie, że najważniejsze to walczyć do końca o własne zdrowie i poszukiwać pomocy bez względu na piętrzące się przeciwności. Nauczona doświadczeniem, pragnie przekazać czytelnikom, jak żyła z tą nieznaną jej chorobą psychiczną i jak się z niej wyleczyła. Niniejsza publikacja adresowana jest do ludzi cierpiących na zaburzenia psychiczne, ale także do wszystkich tych, którzy chcieliby zrozumieć ich istotę oraz poznać sposób widzenia osoby chorej, która jednak cały czas wierzyła, że się wyleczy.

źródło opisu: Wydawnictwo Astrum, 2011

źródło okładki: http://www.astrum.wroc.pl/pokaz_ksiazke.php?isbn=9788372773814&kat=k@

Dorota_Dega | 2017-02-02
Muminka | 2014-02-03