Magia cudów : wiedza tajemna starożytnych kahunów

Tłumaczenie: Wanda Grajkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Starożytna wiedza kahunów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Medium
Secret science behind miracles
huna, magia,
hunter

Pierwszy tom z siedmiotomowej serii poświęconej starożytnej Hunie. Przykłady zjawisk parapsychicznych, cudownych uzdrowień, jasnowidzenia, telepatii, psychometrii, dematerializacji...

Genialna seria książek autorstwa osoby, która odkryła – z tego, co udało mi się zrozumieć, czytając książkę wiele lat temu – jak na wykopaliskach, jakieś starożytne wiedze i systemy magiczne dawnych kahunów hawajskich.

Nie pamiętam, czy autor odkrył, czy wiedza została mu przekazana przez jakiegoś wykształconego człowieka z naszej cywilizacji, który siedział gdzieś 'na placówce' daleko od świata ludzi z naszych znanych nam cywilizacji europejskich i jakoś się spotkali tam gdzieś daleko poza światem współczesnym, na jakichś wyspach dzikich, czy gdzieś i starszy człowiek, zanim umarł, przekazał autorowi to, czego się dowiedział i sam zdążył poznać urzędując wiele lat tam gdzieś właśnie, w jakichś regionach poza cywilizacją.

No i to, co udało się poznać, zostało opisane razem z analizą i próbą zrozumienia, jak działa 'magia tubylców', tych, od których można było się dowiedzieć czegokolwiek.

Okazuje się, że system wiedzy jest bardzo mądry, przejrzysty, naukowy i zgodny z wieloma...

Maria | 2017-11-30
spiral9 | 2017-09-03