Tybetańska joga snu i śnienia

Tłumaczenie: Joanna Grabiak
Wydawnictwo: Rebis
The Tibetan Yogas of Dream and Sleep
83-7120-721-2
sen, joga, buddyzm
poradniki
kassey

Człowiek śpi codziennie. Dlaczego nie robić tego świadomie, tak by sen miał na nas korzystny wpływ? Tybetańska joga snu i śnienia zawiera dokładne instrukcje pokazujące, jak za dnia wpłynąć na jakość snu i sprawić, żeby stał się on jeszcze jednym elementem prowadzącym do wyzwolenia. Europejczycy nie doceniają potęgi snu, nie wiedzą, że drzemie w nich moc, która potrafi odmienić...

Tybetańska joga snu i śnienia zawiera dokładne instrukcje pokazujące, jak za dnia wpłynąć na jakość snu i sprawić, żeby stał się on jeszcze jednym elementem prowadzącym do wyzwolenia. Europejczycy nie doceniają potęgi snu, nie wiedzą, że drzemie w nich moc, która potrafi odmienić życie.

Książka zainteresuje każdego, szczególnie zaś tych, którzy lubią śnić.

Ramon | 2014-09-09
Przeczytana: 09 sierpnia 2014

Bardzo dobra, fachowa i praktyczna książka. Jeśli ktoś jest zainteresowany samorealizacją, rozwojem duchowym, będzie zadowolony z lektury, nawet gdyby miał nie praktykować jogi snu.

kubala331 | 2016-08-23
Przeczytana: 2016 rok

Jeśli ktoś planuje nauczyć się świadomego snu to książkę polecam, co prawda mi się tego dokonać nie udało, ale pewnie za mało się starałem bo nauczyć się tego to jest trudna sztuka.

Okacja | 2015-11-09
Przeczytana: 04 października 2015