Gotowi na wszystko. 52 zasady efektywności w pracy i życiu

Wydawnictwo: Onepress
poradniki

Twórca programu GTD &–, Getting Things Done &–, ponownie o fenomenalnym zarządzaniu czasem:przełomowe strategie organizacji osobistejsposoby na pobudzenie twórczości i kreatywnościmetody na oczyszczanie umysłu z nieistotnych informacjiskuteczne schematy działaniainspirujące rady, jak ruszyć z impetem do przodu&„,Strategia opanowania nadmiaru zajęć i obowiązków, proponowana przez Davida Allena, jest bezcenna!&”,&—, Ken Blanchard, autor książki Jednominutowy MenedżerNajwyższy czas okiełznać czas!To zupełnie inne zasady zarządzania czasem niż te, z którymi się dotąd zetknąłeś. z właściwym sobie poczuciem humoru oraz wykorzystując skuteczność programu Getting Things Done, David Allen przedstawi Ci 52 sposoby na to, jak sprawić, by wszystko, co robisz, wiązało się z mniejszym nakładem pracy i mniejszym stresem. Poza tym każde podejmowane przez Ciebie działanie będzie teraz wyzwalało w Tobie więcej energii, kreatywności i pozytywnych myśli. W każdym z motywujących rozdziałów autor skupia się na jednej z istotnych zasad osiągania stanu odprężenia i opanowania, zdobywania swobody oraz wypracowania bezstresowego, ale produktywnego stylu życia. Wreszcie nauczysz się panować nad czasem. Osiągniesz to dzięki realizacji poszczególnych lekcji, pogrupowanych według czterech głównych tematów:oczyszczenie umysłuskupienie uwagistworzenie struktur zapewniających sukcespodjęcie skutecznego działaniaRewolucyjny system Getting Things Done potwierdza tezę, że ludzie na całym świecie, mimo różnic kulturowych i zawodowych, poszukują takich właśnie informacji i możliwości zmian. Czy czujesz się czasem przytłoczony pracą i życiema Desperacko pragniesz odzyskać utracone możliwości, aby działać w sposób twórczya Szukasz nowego podejścia, jakiegoś systemu, w ramach którego mógłbyś działać bez względu na okoliczności zawodowe czy osobistea Wiedza zawarta w tej książce może wydać Ci się zaskakująco znajoma, lecz nie ze względu na to, że już się z nią zetknąłeś. To wszystko zasługa intuicji i bezbłędnie wykorzystującego jej istnienie planu działania.David Allen jest twórcą przełomowej metodologii GTD (Getting Things Done). Dzięki niej wiele milionów ludzi dowiedziało się, jak odmienić swoje życie. Allen pokazał, jak zwolnić tempo, zrezygnować z przytłaczających obowiązków i uwolnić się od ciągłej presji czasu, aby osiągnąć wewnętrzną równowagę, harmonię, a co za tym idzie, lepsze wyniki w pracy. Ogromna popularność metody GTD polega na tym, że znajduje ona zastosowanie zarówno w pracy, szkole, jak i w domu. zaliczono go do grona pięciu najlepszych trenerów kadry kierowniczej na świecie. Magazyn &„,Fast Company&”, nazwał go &„,guru osobistej produktywności&”, oraz &„,jednym z najbardziej wpływowych myślicieli na świecie&”, w obszarze zarządzania czasem.Książki autorstwa Davida Allena &–, Sztuka efektywności. Skuteczna realizacja zadań (Onepress) oraz Gotowi na wszystko. 52 zasady efektywności w pracy i życiu &–, stały się w krótkim czasie światowymi bestsellerami. Sztuka efektywności została wydana w dwudziestu czterech językach i sprzedana w ponad milionie egzemplarzy.

Krystyna | 2016-11-30
nikciemna | 2013-10-14