Okładka książki The Dog Owner’s Manual. Operating Instructions, Troubleshooting Tips, and Advice on Lifetime Maintenance David Brunner, Sam Stall
David BrunnerSam Stall Wydawnictwo: Quirk Books poradniki
pies zwierzęta instrukcja

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Pies - instrukcja obsługi. David Brunner, Sam Stall
Pies - instruk... David Brunner, Sam ...
Okładka książki Kot. Instrukcja obsługi David Brunner, Sam Stall
Kot. Instrukcj... David Brunner, Sam ...

Miało być chyba zabawnie, a wyszło bardzo płytko i mało profesjonalnie. Autorzy lubią używać słowa "agresja", czasem zupełnie przypadkowo. Powielają wiele szkodliwych mitów, wierzą w teorię dominacji. Porady treningowe z tej książki również nie są najlepszym źródłem wiedzy - autorzy sugerują szarpanie smyczy, gdy pies nas nie słucha...
Na tak obszerny temat, jakim jest żywienie, przeznaczono zaledwie kilkanaście stron, dłużej jest np. o dbaniu o sierść. Ale może to i lepiej, bo jako ważne składniki karmy dla psa są tu wymienione zboża i soja.
Skusiły mnie dobre opinie, ale po książce bardzo widać, że powstała dawno temu i poziom wiedzy o psach był wtedy o wiele niższy.
Nie polecam.

Na tak obszerny temat, jakim jest...

Ładnie wydana podstawa.

Ładnie wydana podstawa.

2086

Każdy posiadacz psa uśmieje się do łez.

Każdy posiadacz psa uśmieje się do łez.

Książek o psach jest mnóstwo. Ta jednak jest wyjątkowa - opisuje w krótki i humorystyczny sposób najważniejsze aspekty posiadania psa. Są tu informacje dotyczące wyboru psa, miejsca pochodzenia, wyprawki oraz karmienia.

Dużo wartościowych wskazówek zarówno dla początkujących jak i nieco bardziej zaawansowanych psiarzy, ładnie systematyzuje wiedzę :) Przy tym bardzo ciekawa forma przekazu.

Książka Ciekawie napisana. Przedstawia najważniejsze aspekty związane z wyborem, pielęgnacją i socjalizacją psa. Dzięki zabawnej formie przekazu, godna polecenia dla rodziców i ich pociech.

Bardzo fajna książka, zawiera wiele ważnych informacji przydatnych w opiece nad psem. Do tego śmieszne wydanie, obrazki i sformułowane rozdziały ;)

Ta książka była zdecydowanie strzałem w dziesiątkę - świetnie nada się jako podręcznik dla tych obeznanych, jak i kompletnych "psich amatorów". Zawiera mnóstwo porad, od wyboru rasy, przez "psi niezbędnik", opisy chorób i psich dolegliwości, zasady udzielania pierwszej pomocy, aż do pielęgnacji i porad związanych z wychowaniem psa. Polecam.

Bardzo fajnie przedstawione potrzebne informacje, dla mnie jako przyszłego posiadacza psa. Książka ma przyjemną oprawę, dobrane ilustracje i kolorystykę, która uprzyjemnia lekturę

• Psy
  • Literatura zagraniczna