Rasy psów. Kompendium

Wydawnictwo: Parragon Books
pies, psy
flora i fauna

Wyczerpujący i bogato ilustrowany przewodnik po świecie psów. Teksty i fotografie przynoszą wszystko, co potrzebne jest Czytelnikowi, aby doń wkroczyć. Opisy ponad 400 ras psów i ponad 1000 fotografii i rysunków. A ponadto, ciekawe wiadomości o szkoleniu, psach ratowniczych i policyjnych.

virgo123 | 2015-08-06
Przeczytana: 2011 rok

Uwielbiam książki o psach! :)

Kamciax | 2015-08-04

Książka, a raczej księga to prawdziwe kompendium wiedzy o psach - opasły tom zawiera informacje o ich wychowaniu, szkoleniu, pielęgnacji, rasach oraz historii. I tej ostatniej właśnie jak dla mnie było za dużo, przez co książka zaczęła trochę przynudzać. Największą część zajęły właśnie informacje o rasach - opisy są co prawda krótkie, ale za to przedstawionych jest ich naprawdę wiele, znalazło się miejsce nawet dla tych prawie w ogóle nie znanych, które warto znać chociażby w ramach ciekawostki.

Paweł Lipiec | 2010-02-07

Książka zawiera PODSTAWOWE informacje o każdej z ras, jeśli tego szukasz to proszę bardzo, ale to za mało aby zdecydować się zakup danej rasy z tą wiedzą.

Nafia | 2013-02-11
Na półkach: Teraz czytam, Posiadam

Na mojej okładce inny pies,ale to nic ;P
Książkę dostałam Na klasowe Mikołajki i jestem zadowolona. Zgadzam się,że informacje są za krótkie by zdecydować się na kupno psa( mnie wystarczają bo mam inne książki),ale historie i ciekawostki są ciekawe ;>

specjalnie wyczerpujący to poradnik nie jest. Najwyraźniej autorzy postanowili opchnąć tutaj wszystko co dotyczy psów a wyszło im to raczej z mizernym skutkiem,. Encyklopedia ma duże braki.

oliwcia973 | 2012-12-09

Moja książka ma inną okładkę ale co was to... polecam. Dość obszerny materiał o psach , dostałam tę książkę na urodziny i jestem z niej zadowolona :)

ikulina | 2014-10-18

Wspaniały poradnik dla właścicieli psów!

Gwathgor | 2016-01-19
Dagmara | 2015-10-17