Zapomniany język psów w praktyce

Wydawnictwo: Galaktyka
pies, psy, język psów
flora i fauna

W swojej książce autorka opisuje tragiczną śmierć jej własnego psa, która kazała jej szukać alternatywnej metody do powszechnie stosowanej techniki wymuszania posłuszeństwa Kierując się przede wszystkim zrozumieniem języka, opracowała własną metodę rozwiązywania problemów pojawiających się często miedzy psem i jego opiekunami.Jej książka jest wyjątkowym poradnikiem, który z pewnością zafascynuje wszystkich właścicieli i sympatyków psów.

WiktorS | 2014-07-02

Informacje zawarte w ksiazce przydadza sie tylko zupelnie poczatkujacym posiadaczom psa. Gdyby okroic tekst ze zbednych opisow i historii nie zwiazanych z glownym tematem, to istote tamatu poruszanego przez autorke mozna zmiescic na 10 stronach.

Ludi | 2013-05-16
Przeczytana: 15 maja 2013

Książka całkiem przyjemna, nie powiem, niektóre z rad i pomysłów mają spory sens i uważam, że warto je zastosować - ale są i takie, w które mi się wierzyć nie chce. Nie wyprowadzić szczeniaka z domu przez miesiąc? A gdzie on ma się załatwić? W domu? Gdzie ma się pobawić, wybiegać... no, w każdym razie, ogólnie metoda Jan Fennel przypadła mi do gustu, jest na tyle dobrze wytłumaczona, że nie wątpię w jej słuszność. Jedyne, co nieco drażni, to lekkie "przesadyzmy", zlepek celowy, bo uważam pomysł z więzieniem psa w domu za nieco barbarzyński.

KSP | 2013-05-15
Przeczytana: lipiec 2005

Cenne uwagi i najróżniejsze sposoby ułatwiające dojście do porozumienia z własnym czworonogiem, co też uczyniłam :) Warto przeczytać... I oczywiście stosować :)

Boo | 2011-06-01

nic odkrywczego ani rewelacyjnego. Po lekturze pierwszej części, nie ma potrzeby sięgać po drugą - nic nowego nie wniesie.

visibilite | 2011-09-11
Przeczytana: 14 sierpnia 2007

Książka, która sprawiła, że mój pies jest w znakomitej kondycji.

driada62 | 2015-10-20

Rozszerzenie książki o tym samym tytule :)

Dagmara | 2016-08-16
matrrryca | 2016-08-11