Dlaczego on nie kocha, a ona za nim szaleje

Wydawnictwo: Rebis
Men who hate women and women who love them
978-83-7510-735-7
poradnik, związki
resus12

Ta książka zmieniła życie milionów ludzi na całym świecie - może zmienić i twoje Dlaczego on nie kocha, a ona za nim szaleje to książka o trudnych partnerach: nieprzyjaznych, nieprzystępnych, napastliwych, o silnej tendencji do dominacji i stosowania przemocy psychicznej. Wyjaśnia podłoże takich postaw i zachowań. Radzi, jak wychowywać dzieci, by one z kolei nie stały się kiedyś dręczycielami...

Dlaczego on nie kocha, a ona za nim szaleje to książka o trudnych partnerach: nieprzyjaznych, nieprzystępnych, napastliwych, o silnej tendencji do dominacji i stosowania przemocy psychicznej. Wyjaśnia podłoże takich postaw i zachowań. Radzi, jak wychowywać dzieci, by one z kolei nie stały się kiedyś dręczycielami lub ofiarami. Uczy, jak postępować, by nie zostać tą stroną, która przegrała i siebie samą, i swój związek - jak być mądrą w miłości. Książka jest też przyjazna mężczyznom, pomaga uzdrowić związki z nimi, pomaga również im samym się zmienić.

Doktor Susan Forward jest jedną z najwybitniejszych amerykańskich psychoterapeutek, autorką wielu książek. Polskiemu czytelnikowi znana m.in. z bestsellerowych Toksycznych rodziców, Szantażu emocjonalnego, Toksycznych namiętności oraz Toksycznych Teściów (Rebis 2007).

źródło opisu: http://www.rebis.com.pl/rebis/public/books/books.h...(?)

źródło okładki: http://www.rebis.com.pl/rebis/public/books/books.h...»

Demi | 2013-01-16
Przeczytana: 16 stycznia 2013

Trafiła do mnie we właściwym momencie.
Jeśli nie macie tytułowego problemu, książka zawiera sporo ciekawych ćwiczeń, których znajomość i wykorzystywanie może się przydać we wsztkiego rodzaju relacjach międzyludzkich.

virginia75 | 2013-12-05

Książka o tym jak rozpoznać kiedy facet ma was drogie panie w poważaniu i o tym jak po prostu dać sobie z nim spokój zamiast na siłę przekonać by nas pokochał. Książka jako taka wrażenia na mnie specjalnie nie zrobiła, treść której się spodziewałam, większość mechanizmów przedstawionych tutaj znałam wcześniej. Dobra dla laików, osobom obeznanym już jako tako w tajnikach psychologii na niewiele się przyda.

Klaudia En | 2016-02-22
Przeczytana: 09 stycznia 2016

Zakazany owoc smakuje najlepiej - jest to prawda stara jak świat, lecz co zrobić, gdy pomimo wszystko zdobędziemy mężczyznę naszego życia a on... no cóż nie traktuje nas tak jak to sobie wyobrażaliśmy?
Na to pytanie, oraz wiele innych związanych ze skomplikowanymi relacjami odpowie właśnie ten poradnik.

xschills | 2016-06-19
yokopoko | 2016-04-25