Sherry

Od jej przedwczesnej śmierci, w dzień przed 18 urodzinami, Felicia Ward zostaje uwięziona w Levelu 2. W surowym, białym „życiu po” zlokalizowanym pomiędzy naszym światem a światem następnym. Wraz z jej współwięźniami, Felicia spędza niekończące się godziny na zapamiętywaniu wspomnień i opłakiwaniu tego, co straciła – rodzinę, przyjaciół i chłopaka, którego kochała – Neila. Pewnego dnia znika...

Pewnego dnia znika dziewczyna z sąsiedniej komory, ale nikt poza Felicią nie pamięta, że w ogóle istniała. Bez wątpienia, dzieje się coś złego. Kiedy Julian – niebezpiecznie czarujący chłopak, którego Felicia znała za życia – przychodzi oferować jej ucieczkę, odkrywa prawdę: rozwija się powstanie, dążące do obalenia Morati – strażników z Levelu 2.

Felicia boi się zaufać Julianowi, ale on wkrótce obiecuje jej to, czego dziewczyna pragnie najbardziej – ponowne bycie z Neilem – jeśli tylko dołączy do rebeliantów. Zawieszona między Niebem a Ziemią, Felicia trafia w sam środek odwiecznej walki dobra ze złem. Wraz z powrotem wspomnień z jej życia, jak Morati na nią polują, Felicia odkryje, że to nie walczy tylko dla siebie… ale o zbawienie całej ludzkości

źródło opisu: paranormalbooks.pl

źródło okładki: paranormalbooks.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!