11 wspaniałych. Cristiano Ronaldo

Wydawnictwo: Axel Springer Polska
wielcy sportowcy, sport
sport
Amanda

Najpierw Lionel Messi, potem Cristiano Ronaldo, Wayne Rooney i inni. Co tydzień kolejna książeczka o największych gwiazdach współczesnego futbolu. Nie tylko suche wyniki i największe sukcesy. Przedstawiamy ich życie prywatne, słabości, słabe i mocne strony charakteru. Odpowiadamy, jak to się stało, że wspięli się na szczyt i komu to zawdzięczają. Wszystko bogato ilustrowane unikatowymi zdjęciami. Przypominamy najładniejsze gole i najważniejsze mecze.

źródło opisu: Axel Springer Polska, 2012

źródło okładki: http://www.przegladsportowy.pl