Tajemnice męskiej duszy

Tłumaczenie: Jacek Partyka
Wydawnictwo: eSPe
The quest for the male soul. In search of something more
978-83-7482-259-6
Paulina

Wielu mężczyzn w naszym społeczeństwie prowadzi głębokie życie duchowe. Szukają czegoś więcej. Poszukują głębszego, duchowego znaczenia swego życia i bardziej osobistej relacji z Bogiem. Definiując duchowość jako wszystko, co pozwala nadać sens i znaczenie naszemu życiu, brat Martin Pable daje mężczyznom rady, jak umacniać swą relację z Bogiem. Chcąc opisać sześć etapów duchowego rozwoju...

Definiując duchowość jako wszystko, co pozwala nadać sens i znaczenie naszemu życiu, brat Martin Pable daje mężczyznom rady, jak umacniać swą relację z Bogiem. Chcąc opisać sześć etapów duchowego rozwoju mężczyzny, autor — zainspirowany książką Roberta Hicksa pt. The Masculine Journey — odnosi się do sześciu hebrajskich słow. Ukazuje czytelnikom różne aspekty duchowości. Mówi o mężczyźnie jako o kimś stworzonym na obraz Boga, obdarzonym seksualnością; jako o kimś, kto posiada odwagę wojownika, doświadczył zranienia, rozwija swe umiejętności sprawowania władzy i coraz lepiej poznaje, czym jest mądrość. Martin Pable, kapucyn, przez 10 lat pomagał mężczyznom wzrastać duchowo — poprzez swe książki, konferencje i odczyty.

Brat Pable uzyskał doktorat z zakresu psychoterapii na Catholic University of America i przez wiele lat pracował jako terapeuta oraz kierownik duchowy. Uczył psychologii duszpasterskiej oraz psychoterapii, a obecnie pełni funkcję dyrektora Wellness Program swej prowincji zakonnej.

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: http://boskieksiążki.pl/product-pol-366-TAJEMNICE-MESKIEJ-DUSZY.html

ulkos | 2014-02-19
Przeczytana: 19 lutego 2014

Krótka ale konkretna polecam :)

Łukasz | 2014-07-01
Przeczytana: 06 lipca 2014